Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ilyen sz*r a Windows 10?

Miért ilyen sz*r a Windows 10?

Figyelt kérdés
Ma frissítettem a win7-em win10-re és a játékaim úgy akadoznak mint a hétszentég! Másik dolog meg nem enged 1366x768-at nem engedi csak a 1600x1200, 1280x1024, 1024x768 és a 800x600. Eléggé erős gépem van szóval nem hinném hogy azzal van a probléma! (játékaim ha esetleg abba lehet a probléma: WoW, Diablo III, Unturned)

2015. aug. 2. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokan panaszkodnak erre. Ha frissítés helyett tiszta telepítést csinálsz, akkor nincs ilyen gond.
2015. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Molyolo ***** válasza:
Hát igen. Rajta vannak a régi deriverek most a W10-es letöltötte a neki tetszőt is. Bizony könnyen összeakadnak. Teljesen letörölt partícióra kell rakni. Alaplap gyártói oldaláról utána a megfelelő bios letöltése és utána jöhet ugyanonnan az összes driver. De ha nem sürgős várjál kb.tavaszig én is várok a többiek addig kikisérletezik a 10-es hibáit én nem mérgelődök vele.
2015. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem megoldotta az hogy frissítettem a VGA-m driver-ét és most majdnem dupla annyi FPS-em van minden játékomba.
2015. aug. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a VGA-m szívesen frissíteném ha egyáltalán felismerné....
2015. aug. 4. 06:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Kevered a fogalmakat. A hardver felismerése azt jelenti, hogy automatikusan telepíti hozzá a drivert. Ha nem, a manuális telepítés éppen erre való, ezt oldja meg. Gondod csak akkor lehet, ha nem létezik a kártyádhoz W10-ez driver. Ezt a gyártó honlapján tudod megnézni, a letöltéseknél.
2015. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad van. Bocs. Win10-hez nincs driver(Utána néztem)....
2015. aug. 5. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!