Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Assassins Creed Revelations...

Assassins Creed Revelations Ottoman Edition és a sima Revelations között?

Figyelt kérdés

Melyik, és miért jobb? Magyar?

Köszi


[link]


[link]


2015. aug. 3. 13:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kiadták őket lemezen, de mind Uplay-en aktiválandó. Az nagyjából olyan mint a Steam. Egyébként mi a probléma a Steam-el?


Nincsenek előítéleteim, és nem is ismerlek, de szerintem neked az első rész túl tömény, lassú, és monoton lenne. Mint játék eléggé zsibbasztó, viszont kiváló lopakodós program. A sztori baromi nehezen emészthető, nincsenek benne nagy személyiségek, karakterek, csak filozófia és egyéb eszmefuttatások. Nekem amúgy az első rész a kedvencem. A 2. résztől emészthető és könnyed a széria.

A cdgalaxis.hu nagyon jó oldal.

2015. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. Akkor majd valamely, pl: a 2. részel folytatom majd.

Steamel annyi bajom van, egyrészt hogy nem lemezen van meg a polcon a játék ami kicsit zavar, meg Steam hez bankártya kell ami meg sajnos nincs senkinek :/ Feltöltőkártyát is meg csak rendelni tudnék, ha tudnék. ezért inkább maradok a jó öreg szerethető lemezes változatnál :)

2015. aug. 4. 14:54
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha megveszed a 2. részt, ott lesz lemezen, de Uplay-en kell majd aktiválnod. A lemez csak dísz. Bankkártya nem kell a Uplay használatához, csak ha veszel valamit (de mivel itt boltba veszed, így erre nem lesz szükség)
2015. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Bankártyát a steam vásárlásához értettem :)
2015. aug. 4. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!