Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Extreme Loaderrel aktivált...

Extreme Loaderrel aktivált win 7 x64 ultimate-t futtató gépemet ha Windows 10-re frissítem akkor aktiválva marad-e a Windows?

Figyelt kérdés

2015. aug. 3. 16:56
 1/8 1233231 válasza:
34%
hello ha frissited win 10re ugy hogy a tálcán kidobja egy évig ingyen használhatod majd ésöbb aktiváld én azt mondom
2015. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy egy csomó funkció csak aktiválás után válik elérhetővé. pl: részletes képernyő beállítások, stb..


engem is érdekelne, hogy mivel lehet aktiválni, ha tört win7-et frissítettem!

2015. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 1233231 válasza:
beírod a googleba hogy windows 10 activator leszeded és öröm
2015. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nincs vele gond, aktiválva marad.
2015. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amiket a google dob, mind trójait tartalmaz a Metascan Online mind a 44 víruskeresője szerint!!!! Az egyiket kipróbáltam, vesztemre, telenyomta a gépemet mindenféle programokkal, több tucattal... ha az egyik installját vagy már magát a letöltést megállítottam, már kezdte is a következőt, egyszerre nem is egyet, hanem három-négyet. Gyorsan kihúztam a hálózati kábelt és akkor megszakadt a letöltés. Elkezdtem leállítgatni és kilövöldözni őket a memóriából, kb fél óra alatt lett tiszta a gépem. Vírusscan, Wise Care365, stb.. sok szart kigyomláltam velük. Egyenlőre nincs jól működő windows 10 loader a neten!
2015. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 adamperlaki ***** válasza:
Microsoft toolkit 2.5.x-el lehet aktiválni.
2015. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vigyázzatok!!!!


A Microsoft Toolkit több nehezen eltávolítható féreggel és trójaival fertőzött programot tartalmaz!!!!! Ne installáljátok!!!!!


A biztonsági leírás szerint ezek a programok internetezési szokásokat, jelszavakat gyűjtenek és fölösleges letöltésekkel lassítják az internetet! Akkor is installálja őket, ha kivesszük a pipát a választható listában!


A fertőzött programok: Cinem Plus, Save Pass, Out Browse, stb...


Én már egy órája vergődök a kiirtásukkal...

2015. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az egyik fertőzött program kikapcsolta a víruskeresőmet, csak rendszergazdai jogosultsággal engedi visszakapcsolni!!!


Megváltoztatta a Firefox kezdőlapomat és az alapértelmezett keresőt!!!


Megjegyzem viszont, hogy a win10 azt írja a Rendszer fülnél, hogy aktiválva van.


Hát köszönöm, ilyen áron inkább nem!

2015. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!