Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az utorrent nem nyitja meg...

Az utorrent nem nyitja meg letöltésre a torrent fájlokat hanem -böngésző szerűen- a "letöltés" mappába tölti őket nem a programban megadott helyre. Bele kell húznom őket a kliensbe, hogy elkezdje letölteni, utána seedelni. ?

Figyelt kérdés

Uninstallon, registry bejegyzések törlésén, újratelepítésen túl vagyok.Valószínűleg a Windowsban kellene bütykölni valamit.(Embedded 8.1 Industry).

Valaki tudna tanácsot adni a helyreállításához?



#utorrent beállítás
2015. aug. 3. 20:42
 1/10 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Esetlegesen próbáld meg az Utorrentben :


Beállitások - További beállitások - Általános fül - Társitás a .torrent fájlokkal gomb, kép : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Windowsban biztosan nem kell babrálni, mert a Win 10 előtt nekem is az Embedded 8.1 Industry (64 bit) volt fent és a ɥTorrent v3.4.3.40760 rendeltetésszerűen működött.
2015. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Cooper!

A társítás megvan.Volt olyan szakasza is a folyamatnak amikor a .torrent kiterjesztésű fájlokat sem ismerte fel.

Ezt csak renszervisszaállítással tudtam orvosolni.

Tehát odáig eljutottam, hogy az utorrenthez társítja a torrent fáljlokat.

Volt egy alkalmam amikor a visszaállítás után, az első letöltés elindítása előtt rákérdezett, hogy mit csináljon

letöltse v. megnyissa?Én meg nagy balgán kipipáltam a letöltést ráadásul azt is, hogy mindig tegyen így :(

2015. aug. 4. 06:37
 4/10 coopper ***** válasza:

Szia.


Akkor viszont böngésző gond, ha firefox akkor olvasd el ez (de más esetén is elolvashatod - hátha segit) : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. aug. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia Cooper!


Óriási köcce! :)

Egyelőre csak beleolvastam de szerintem ez lesz a megoldás, majd megírom, hogy mire jutottam.

Nagyon segítőkész és jó válaszadó vagy.Már máskor is segített a tanácsod :).Köszönöm!


Üdv.!

2015. aug. 4. 09:48
 6/10 A kérdező kommentje:

Na, sikerült! :)

Igaz, hogy nem nyitja meg automatice letöltésre de legalább a megfelelő helyre tudom letölteni, utána pedig 2 klikk.

Köszi szépen Cooper!

2015. aug. 4. 10:43
 7/10 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy hibásan írtam a neved Coopper!

A nagy "C" viszont kijár neked. :)

2015. aug. 4. 10:45
 8/10 coopper ***** válasza:

Szia.


Semmi gond, nem okoz gondot ha elirják a nickem (ha meg még elnézést is kér érte valaki akkor meg pláne)


Közben keresgettem még a netem és ezt találtam, hátha ez véglegesen megoldja a gondot ez nagy valószinűség szerint az az ablak amit Te is kipipáltál : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy foglalkoztál még vele!

Amint lesz egy kis időm nekiveselkedem és megírom az eredményt.

Ez is ígéretesnek tűnik. :)


KÖSZÖNÖM!


Üdv.!

2015. aug. 4. 12:13
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia Coopper!


Ez sajnos nem jött össze, viszont csináltam egy Acronis helyreállítást így megoldódott a probléma.Elég régi volt úgyhogy sokat kell majd bütykölnöm.

Az utorrenttel most az van, hogy "beragadt" az IPv6/Teredo, szóval szürke és állandóan be van kapcsolva.

Jól nyomja fel a torrenteket de elég furcsa a dolog.

Egy szó mint száz nagyon elcseszerintette ezt a jó kis progit a cég amelyik felvásárolta.Lassan egy levakarhatatlan vírushoz kezd hasonlítani.Már a régi verziókat sem lehet "csak úgy" telepíteni, azokba is belecsempésznek valami memóriafaló, magát a Windowsba mélyen beágyazó trutyit.


Mégegyszer köszönök szépen mindent!


Üdv.!

2015. aug. 4. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!