Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek érdemes frissítene...

Szerintetek érdemes frissítenem a Windows 7-emet win 10-re?

Figyelt kérdés

2 számítógépem van mind a 2 Windows 7-es az egyik laptop abban 3GB RAM van, i3 330M processzor, 320 GB HDD, és Ati Mobility Radeon HD 5470 videokártya.


A másik asztali számítógép. Abban: i7 2600 proci, 6 GB DDR3 RAM, T TB winyó, és a videokátya Ati Radeon HD 5700



2015. aug. 4. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg sztem nem. Majd ha kiadtak hozzá egy nagyobb service packot meg már a legtöbb programmal kompatibilis lesz.
2015. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na és majd akkor is le lehet tölteni ingyen a Win 10-et?
2015. aug. 5. 12:30
 3/9 anonim ***** válasza:
2016. Július 29-ig le lehet csak addig adjanak is ki egy normális service packot.
2015. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Több okból sem érdemes:

1. A Win7 használható.

2. A Win10 kémkedik utánad.

3. Az automatikus frissítést jobb kikapcsolni windózban, de ezt Win10 alatt nem lehet.

2015. nov. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mért akarod a frissítéseket kikapcsoltatni vele?
2015. nov. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Mert több kárt okoznak, mint hasznot. Oké, hogy adott esetben biztonsági réseket is betömnek, csak éppen ha úgy sikerül, tönkrevágja az egész windózt, aztán húzhatod újra.
2015. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na ezért veszélyes ilyen oldalakon kérdést feltenni ,mert olyan tanácsot kaphatsz ami inkább visz káoszba mint a fénybe.Sok félreinformált "szakértő" ha eddig nem is most biztos elbaszarincsa a géped.
2015. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdező vagyok, és képzeljétek frissítettem Win 10-re, és semmi bajom nincs vele. sőt! Sokkal gyorsabb is, mint a 7!
2016. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#4-#5-#6-#7

Igaz is meg nem is!


Igaz, hogy a biztonsági frissítések fontosak! Ellenben nem csak azok települnek!

Sajnos automatikusan olyan frissítések is érkeznek, amelyek gondot okozhatnak (például "friss" driver) ami helyett az előző sokkal stabilabb volt, mégha elavult is. Ezért szoktam én minden win7-et kézi telepítésre állítani, tehát küld értesítést ha frissítés érkezik, de én döntöm el melyiket töltse le és telepítse. Szerintem ez a legjobb megoldás. Teljesen automatikus frissítésből valóban adódhatnak gondok, bár ez többnyire régebbi hardverekkel vagy sok, össze-vissza telepítgetett program esetén szokott csak jelentkezni.

2016. febr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!