Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell a BIOS-t frissíteni?

Hogyan kell a BIOS-t frissíteni?

Figyelt kérdés

Asus P5GC-MX/1333-as alaplapom van. Windows 10-et nem tudom telepíteni mert a Bios elavult. De amúgy teljesen mindegy miért..

A lényeg hogy szeretnék BIOS-t frissíteni csak nem tudom hogy kell. Bootolni kell valamit? Vagy hogy? Videókártya Biost már cseréltem.

!!! Kérlek valaki ha lépésről lépésre, letőltési linkekkel segítene nekem, akkor azt nagyon meghálálnám!!!



2015. aug. 4. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Letöltöd a gyártó oldaláról és lefuttatod az exe fájlt winodws alól.

vagy ha usb -re kiírni akkor letöltöd rufusszal vagy valamivel kiírod usb pendriva-ra és arról bootolsz.

2015. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm, de a gyártó oldaláról linkelnél nekem egyet? Jobban biztonságban érezném magam ha egy ehhez hozza értő segitene nekem
2015. aug. 4. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


kiválasztod az operációs rendszered mert nem írtad, hogy 7-ről 8-ról vagy 8.1ről frissítesz, letöltöd a progit és elindítod rendszergazdaként.

Nem kell izgulni megcsinálja a gép magától.

2015. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
8.1 em van. De Melyiket válasszam? Van cpu meg lan meg mindenfele cucc :/
2015. aug. 12. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!