Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mien gyosan menne az unturned...

Mien gyosan menne az unturned a gépemen?

Figyelt kérdés
Szovall van egy laptopom a neve : Proobok 6455b és ara lennék kiváncsi hogy az unturnedet mennyi fps be nyomná ??? És még ha valaki lenne olyan kedves irja már le a laptopom teljesitményeit az öszeset mert már probáltam programokal megnézwt6ni milyen gyorsan megy de az ilyeneket kért hogy magok órajelzése memória órajelzése vagy valami hasonló.Megnéztem vezerlö központban hogy mit ir de ilynket nem ir a válaszolonak köszönöm :)

2015. aug. 4. 17:49
 1/2 Kertan válasza:

szerintem a 60 fps fix


Processzor: AMD Phenom II 2x 2,8 GHz

RAM: 4GB DDR2 800 MHz

HDD: 250 GB Sata

Videókártya: Ati Radeon HD 4250,512 MB

2015. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszz köszi az értelmes választ :9 (jóértelembe ) DE AZ a baj hogy van egy ilyn interentes program ahol több dolgot is meg kell adni aszem a neve : gépigény . hu mondom mit kéne még leírnod : Processzro adatai : magok órajel, gpu órajel , memória órajele , gpu magok száma , enyi lenne köszi szépen
2015. aug. 5. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!