Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok jó videó szerkesztő...

NarutoFan666 kérdése:

Tudtok jó videó szerkesztő programokat?

Figyelt kérdés
Csak annyi lenne hogy ilyen képeket szeretnék beilleszteni hogy egymás után jöjjenek. Mondjuk valami aláfestő zenével. Ami ingyen letölthető (nem a movie maker avval próbálkoztam de nem engedi az én gépemen letölteni) ja elég ósdi a gépem szóval valami olyasmi kéne amit könnyű használni és lehet letöltős vagy online is. Kérlek mondjatok ha tudtok nem vagyok valami műszaki zseni.Ezért is remélem hogy viszonylag érhetően fogalmaztam.

2015. aug. 5. 12:12
 1/3 tabaki ***** válasza:

Avidemux, VirtualDub, a YouTube online-szerkesztője.

Szívem szerint javasolnám a Blendert is (a videószerkesztője nagyon kényelmes és egyszerű), de szerintem attól megijednél, ne erőltessük.

2015. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2015. aug. 6. 09:08
 3/3 tabaki ***** válasza:

Egyébként ez egy igen gyakran föltett kérdés, éppenséggel rá is kereshetsz, igaz, a legtöbb helyen a Movie Makert ajánlják(juk) első helyen, de biztosan találsz egyebeket is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=k%E9pekb%F5l..


Közben eszembe jutott, hogy valaha leírtam valakinek, hogy a Blendert hogyan lehet ilyesmire használni, tehát elvileg mégiscsak megpróbálkozhatsz azzal is:

[link]

2015. aug. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!