Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bejött ez a windows10 frissíté...

Idemitkeneirni kérdése:

Bejött ez a windows10 frissítés és, hogyan tudnám letörölni? A telepített frissítéseknél nincs KB3035583 frissítés. A rendszerindítás menünél se tudom beállítani a win7 ultimatet mert nincs ott.

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem világos. A KB3035583-t akarod törölni, hogy ne látszódjon a win10 frissítés ikon?
2015. aug. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem olyan egyszerű, mert nem tudod modosítani azt a mappát.

Ezt a felugró ablakot a C:\Windows\System32\GWX\GWX.exe

[link]

jeleníti meg, na ennek az egész mappának kellene rendszergazdai jogot adni a törléshez de ez nem lehetséges,ezért kell a InstallTakeOwnership.reg fájl ami egy plusz jobbgombos menürészt ad a lehetőségekhez, szóval jobb egér katt a C:\Windows\System32\GWX\GWX.exe fájlra és Take Ownership utána tulajdonságok - biztonság szerkesztés és adj a felhasználónevedhez minden opciót, törlés szerkesztés stb.... aztán mentés és így törölheted a fájlokat.



Előszöt mindenképp törölni kel a frissítést:

Windows 7 esetén: KB3035583 és KB2952664

Windows 8 esetén: KB3035583 és KB2976978


[link]

2015. aug. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

*ja, bocs itt a .reg file

[link]

2015. aug. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első : Már feltettem a win10-et és azt akarom leszedni.


Második: Köszönöm ,de nekem nincs olyan ,hogy GWX

2015. aug. 6. 12:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja, hogy már fel is raktad a win10-et?

Akkor telepítsd újra a géped, partíció formázás stb..., újratelepítés.

Vagy Rakd be annak az oprendszernek a telepítő DVDjét vgy pendriveot és telepítés a fájlok megőrzésével, de én az első megoldást javaslom mindenképpen.


Milyen rendszert akarsz visszarakni? 7/8/8.1?

2015. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ennyi hülye embert komolyan... ...mind iparkodik frissíteni, aztán meg visszaállítani a régi rendszert... :-)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Menjetek ki valami hasznosat csinálni, pl kapáljatok vagy szedjetek krumplit! :-)

2015. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam rá... Biztos hatalmas életed lehet ha ilyen kérdésekbe is beletudsz kötni :c
2015. aug. 6. 16:31
 8/9 A kérdező kommentje:
win7-et :D
2015. aug. 6. 16:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja tényleg, akkor:


Ja, hogy már fel is raktad a win10-et?

Akkor telepítsd újra a géped, partíció formázás stb..., újratelepítés.

Vagy Rakd be annak az oprendszernek a telepítő DVDjét vgy pendriveot és telepítés a fájlok megőrzésével, de én az első megoldást javaslom mindenképpen.

2015. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!