Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Frissítettem a flash playert...

Frissítettem a flash playert XP-n és youtubeon szaggatnak a videók? Ez miért van?

Figyelt kérdés

A gép egy P4 2.8 GHz CPU P4-P800-VM alaplapos integrált vga 64MB

2*512 MB RAM 333MHz



2015. aug. 6. 09:12
 1/7 E1D1E ***** válasza:

Hát akkor ott a válasz!

Gyenge a procid és az integrált videókártyád, emellet még a rammod is lassu.

De konkrétan a proci és a RAM szerintem simán bírná, csak a videó kevés.

2015. aug. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni én is. :)
2015. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Youtube ezer éve nem használ flash-t, ez valami placebó.
2015. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 E1D1E ***** válasza:

Márpedig ha nincs feltelepítve az adobe flash player, akkor a videó helyedt azt írja ki, hogy nincs telepítve flash player, kattintson ide a letöltéshez.

Most raktam újra egy WinXP-t és simán kiírta az Iexplorerben, letöltöttem felraktam és utána ment.

Tehát mégis csak kell!

2015. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy ki milyen böngészőt használ... vagy épp html5 vagy falsh lejátszót...
2015. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy XP alatt Explorerben (ez a kettő együtt azért lol), nem fog menni a HTML5, mivel ott max. az IE 8 megy. Nevetséges egyáltalán, hogy valaki ezt feltételezi. De még XP alatt is megy a legújabb Chrome, amibe viszont nem szükséges Flash.
2015. aug. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 E1D1E ***** válasza:

csakhogy nálam olyan fos a gép amin az XP van, hogy nem tudja elindítani a google chrome-ot, konkrétan már a telepítésnél megakad az egész, 100%-on megy a proci, fullon van 512Mb ram és csak pörög, de nem lép továb. Múltkor ki akartam próbálni menyi ideig tartana felrakni: 9,5 órányi telepítés után is 0%-on ált a chrome. nevettem egy jót és kilőttem a feladatkezelőből a folyamatot (mert mikor ki akartam nyomni, kifagyott és azt írta, hogy a program nem válaszol)

:D

2015. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!