Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "Can't run Sims 4 with the...

Brunogame kérdése:

"Can't run Sims 4 with the video card in this system. " stb Hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Windows 10 operációs rendszert használok. Fel van telepítve a legújabb Videókártya Driver. Mi lehet a probléma? (Eredeti Sims 4 és Windows 7-en működött)

2015. aug. 6. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt még csak véletlenül se a számítástechnikában kérdezd!

Amúgy: videokártyacsere, vagy pedig korrekt program beszerzése a gyártótól.

2015. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,de a videókártya csere miért segítene ha Windows 7 operációs rendszeren működött?
2015. aug. 6. 10:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát igen a win10 még nem az igazi, ma jött ki egy win10 update.

Telepítetted? Nézz rá a windows update-ben.

Esetleg még próbálkozhatsz a kompatibilitási megoldással, ugy jobb gomb a játék indítófájlján és tulajdonság - kompatibilitás- a progr. futtatása rendszergazdaként aztán alkalmaz gomb majd ok gomb.

Vagy ha Originen vagy Steam-en keresztül futtatod akkor az Origin vagy a steam indító .exe fájljának is adhatsz rendszergazdai jogosultságot.

2015. aug. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

* Ja bocs nem csak a rendszergazdaként rész jelöld ki hanem azt is hogy win7 kompatibilitási módban futtassa, de ezt csak a játék .exe fájlján az origis és steam fájlokon a rendszergazdakénti elég.

Ha így nem ok, akkor jöhet a ma kiadott service pack a win10-hez.

2015. aug. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat ,Igen telepítettem mikor frissítettem a videókártya Drivert. Rendszergazda jogosultságott adtam az Originek is meg a Sims 4-nek is ,de még mindig semmi.
2015. aug. 6. 10:36
 6/9 A kérdező kommentje:
Windows 7 kompatibilis módban sem működik :C
2015. aug. 6. 10:37
 7/9 A kérdező kommentje:
A legújabb Service Packot honnan tudom letölteni?
2015. aug. 6. 10:41
 8/9 anonim ***** válasza:

A windows frissítésben keress frissítést.

Már meg kellet jönnie, mert valaki már reggel telepítette.

2015. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja akkor már fent van.
2015. aug. 6. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!