Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám eltávolítani az...

Hogyan tudnám eltávolítani az ESET NOD32 Antivirust a számítógépemről?

Figyelt kérdés
Próbáltam már letörölni csökkentett módban is, simán is, de a "programok modositása vagy eltávolításánál" mindkét esetben csak módosítani tudom.

2015. aug. 6. 14:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Próbáld ezzel:

[link]

2015. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Már annyiszor leírtam, de mindig csak leszóltak, meg lepontoztak... :-)


Ismétlés a tudás anyja... :-)


Szóval viruskeresőt tiszta felesleges feltenni egy számítógépre, mert az csak tovább lassítja a gépet, de azonkívül semmi haszna sincs... Régen az Avast volt olyan, hogy külön segédprogram kellett ahhoz is, hogy azt leszedjük, de ezekszerint a NOD is már felfejlődött erre a szintre... :-)


Tulajdonképpen ezek is vírusok! :-)


(ha vírus akar menni a gépedre, úgyis felmegy, ha van viruskereső, mert általában a felhasználó telepíti fel a virusokat :-))

2015. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen felfogású emberek miatt vannak több milliós zombi támadó hálózatok
2015. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Letöltöttem amit az első válaszoló javasolt,de sajnos még mindig nem sikerült eltávolítanom..
2015. aug. 7. 11:35
 5/16 MZ 125 válasza:
igazmondokam, ez nagyon gomb valasz...
2015. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ennek megvetted a kódját, vagy illegális, hamis NOD?

Ha megvetted, segít a cég:

[link]

Ha meg nem, akkor próbáld meg Csökkentett módban.

2015. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

probalta mar


ha eltavolitas nem jon elo ott nagy problemak vannak


honan toltoted le? mert hamis virusirtokat gyartanak mindenbol, ha nem hinatalos oldalrol toltoted akkor lehet ez is olyan...


lehet azthited hivatalos oldal de a linket at kell vizsgalni mert ravaszak nagyon a csalok


milyen wibdows od van pontosan? a teljes verzio kodjat ird le ami a nevjegynel szerepel

2015. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
mikor modositasra mesz vegig mentel rajta? biztos nem ajanl fel sehol eltavolitas lehetoseget?
2015. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hamis virus irto allat nem azt ertem hogy illegalis, az a te dolgod, de azt ugye tudod hogy illegalis crack et is ha roszhelyrol szeded le (ha ilyent hasznaltal nem kodot) az virus is lehet


de en arra ertetem hogy az egesz eset nod32 egy virussa alakitott program, mert valami rosz helyrol szedted le

2015. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha valódi, akkor is előfordulhat ilyen, mert a nagyon komoly vírust benyelte, bezárta és nem engedi az eltávolítását. Ilyenkor ezt jelezni kell a Sicontact ügyeletnek, aki engedélyt kér arra, hogy letölthessen a gépedre egy progit és belépve le tudja törölni. Én is jártam már így régebben.
2015. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!