Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World of Warcraft: Legion...

World of Warcraft: Legion vélemények?

Figyelt kérdés
sztem eddig ez a legrosszabb kieg a trailer alapján :/ szerintetek?

2015. aug. 6. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Mármint a preview alapján mivel trailer még nincs (csak egy trailer trailere ami kb. 1 perces volt) és ha lesz is úgyis CGI trailert kapunk amiből nem jön le semmi, csak hogy a Blizzard profi a CGI-ban...

Jónak tűnik szerintem, de amíg nem látjuk mennyi a content addig nem lehet megmondani. WoD is jónak tűnt, de nincs content, ezért unalmas, nem azért mert rossz a kiegészítő...

2015. aug. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

VISSZATÉR ILLIDAN!!!

Jómagam szerelmes vagyok abba a féldémon srácba szóval nagyon várom a Legiont. ^^


Objektívabban: A hero class maga nem tűnik rossznak illetve az új zónák ránézésre eléggé a hangulatosak. Kedvenc démon-elf keverékünknek alapból jó története van és ha nem olyan hülyeséget kapunk mint a WoD-ban hanem a korábbi színvonalhoz illő történelmet akkor az mindenképpen jó pont lesz.

A pvp megújítása szintén nem rossz ötlet. Ha kicsit nehezítenének a raideken akkor sokak boldogabbak lennének.


Az ígértek jók, ha tényleg megvalósítják őket plusz felemelik a nehézséget akkor jó kiegészítő lesz ez. Szerintem

2015. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Már rég el van baszva a Wow. Sok mindent le egyszerűsítettek telirakták a zónákat flight pontokkal nehogy a 10 éves józsigyerek sírvafakadjon hogy sokat kell futkorászni. Heirloom nélkül minden mob 2 hit, így aztán jól meg lehet ismerni a karaktert. 1-es proffal draenoros craft meg gather? Hát csak gratulálni tudok a blizznek. A talent rendszerről meg ne is beszéljünk mert borzalom. Azt belátom hogy a harmadik kieg. után már nem könnyű hasonlóan jól folytatni a dolgokat, de ez már túlzás.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak szerintem úgy ahogy eddig, ezzel a kiegészítővel is egyel szarabb lesz az egész.

2015. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A tegnapinál unalmasabb, és magányosabb időt még nem töltöttem el MMO-ban. Szerintem ez a legszarabb kieg. eddig.
2016. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont annyira bonyolult amennyire kell, és heirloommal sem két ütés egy mob. Egyikőtök sem játszott rendesen a wowwal, ha ezt állítjátok. Jómagam a kezdetek óta játszom és a fegyverek encsantolása, külön glyphelése és az artifactek gyűjtése jóval bonyolított a dolgokon, úgyhogy nincs lebutítva egyáltalán, teljesen ki van balancolva a játék, ha valaki ÉRT hozzá.... Aki nem ért hozzá az hülyeséget beszél és az olyanokara nem szabad hallgatni, mert csak elveszi a kedveteket. Gyertek játszani, mert ez a kieg igenis JÓ! A warlods of draenor és a Mop nem volt egy nagy szám, bevallom, hoyg ne higgyetek elfogultnak, de ez a kieg most igenis jó, aki meg mást állít az meg vagy hazudik vagy nem ásta bele magát mélyebben a témába..... Random noobok...
2016. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

"Már rég el van baszva a Wow. Sok mindent le egyszerűsítettek"



Az én tapasztalatom az, hogy ha valami egyszerűbb lesz az már alapból a nagy WoW-osoknak azt jelenti, hogy el van ba*szva. Az én véleményem az, hogy azért lett leegyszerűsítve, mert a többség erre voksolt. Tehát hogy a nem hardcore kockák is élvezhessék a játékot. Emlékszem hogy kezdő koromban (Lich King) rossz dolgokat fejlesztettem aminek a vége az lett, hogy a nálam gyengébb dögök is kinyírtak és kb 20 lövés kellett egybe, hogy megdögöljön. A vége az lett, hogy abbahagytam a játékot. Külön imádtam az olyan küldetéseket, ahol beküldtek egy várba ahol rám jött 5 dög. A Lich King-ben ilyen helyzetben menekülnöm kellett a Pandaria-ban viszont lazán vettem az akadályokat.



"telirakták a zónákat flight pontokkal nehogy a 10 éves józsigyerek sírvafakadjon hogy sokat kell futkorászni."


Háát... nem éppen leányálom ha sokat kell futkorászni.

Másodszor meg miért kell kiemelni azt, hogy hány éves. Tudtommal a játékok gyerekeknek készültek. De ennek a "tízévesezés" dumának nagyon olyan szaga van mintha azt mondanák egyesek, hogy egy gyerek csak ne játsszon. Mintha a játék felnőtteknek szólna. Ennyi erővel meg a felnőttek csak ne piáljanak! :))



Végezetül úgy hírlik, hogy ez a kiegészítő nagyon jól sikerült. Bár már évek óta nem WoW-ozok most visszatérek.



27/F

2016. okt. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, a flight pontok már csak azért is jó ötletek, mivel nem mindenkinek van 20 órája, hoyg csak rohangáljon... Ha összeadnák, hogy hány órát rohangált egy player A-ból B-be mert nem volt fligh pontja felfedezve akkor szerintem elég sok óra kijönne belőle és azért fizetős játékról beszélünk.... :D


25/L

2016. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

És azt hiszem ezt lehet VR-ral vagy HTC VIVE-al is játszani. :O


https://www.youtube.com/watch?v=6G2l3pTpDd8


Csak azt tudnám, hogy hogy használ az ember 10+ gombot ha a szeme a VR-cuccosban van. :S :D Én amúgy nem tudtam, hogy ebben is lehet játszani.


27/F

2016. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!