Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-et hogyan kell...

Windows 10-et hogyan kell "beszerezni"?

Figyelt kérdés
Szóval az én gépem is jogosult az ingyenes frissítésre, ez kapóra is jött mivel mostanában kezdett megzavarodni éppen ezért ráférne már egy frissítés/újratelepítés. A bökkenő csak az hogy regisztráltam már erre az ingyenes frissítésre, azt írja ki hogy majd kapok értesítést ha letöltődtek a fájlok hát kb. 3 órája kezdte el tölteni és volt 6,5 gb-t szabad helyem a C meghajtón mostanra viszont már csak 2,4 gb szabad helyem van, ez valamennyire megnyugtató lenne de a $WINDOWS.-BT mappa (amibe érkeznek a letöltött fájlok) még csak 15 kilobyte-nyira vannak tele! Ez normális és a hátralévő órá(k)-ban fogok kapni értesítőt vagy ennyi kész feladhatom? A válaszokat előre is köszönöm.

2015. aug. 6. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
A Microsoft oldaláról töltsd le a telepítőt.
2015. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elvileg az a mappa 3,5 giga kell legyen,ha teljesen lejött.
2015. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is. De amikor rámegyek arra hogy " Ezt a gépet frissíteni most" akkor tölt kb. 3mp-ig és kiírja hogy "valami baj történt" ezzel a hibaüzenettel:0x80070424-0x90016
2015. aug. 6. 18:52
 4/10 lali51 ***** válasza:
Szabadíts fel hellyet a c meghajtón törölj felesleges dolgokat,lomtárt ürítsd ki, temp fájlokat töröld.utánna indítsd a frissítést.
2015. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mégis miket törölhetnék ki még az összes programot/dokumentumot (appdata, local roaming) fáljokat kitöröltem már csak a windows mappába vannak dolgok.
2015. aug. 6. 19:36
 6/10 lali51 ***** válasza:
Hány GB a C meghajtód összesen?
2015. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
30
2015. aug. 6. 23:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor azért. 30 gigával mit akarsz mégis xD Ha jól tudom, a 32 bitesnek kell minimum kb. 15 gb.
2015. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 iotorrent válasza:
Egy haverom úgy tette fel, hogy lementette a tartalmakat, egy cd-vel installálta, aztán visszahelyezte a c meghajtóról a d meghajtóra a fájlokat
2015. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már rajta van a Windows 10 Lemezről telepítettem, de még mindig kifagyadozik nem javult semmit, de a rendszer tetszik. Szerintem memóriahibás lehet.
2015. aug. 7. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!