Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WINDOWS 10 - frissítés után...

WINDOWS 10 - frissítés után hogyan lehet TELJES telepítést végezni? Honnan menthető ki a megkapott win10 ami érzékeli az előző windows kulcsát?

Figyelt kérdés
Vagy ha simán letöltök valahonnan egy win10-et ott hogy adok meg kulcsot hogy ne próbaverzió legyen? Remélem érhető.

2015. aug. 7. 13:45
 1/4 A kérdező kommentje:

De ha nem világos még érthetőbben.


Adott 2 gép. Eredeti win7-el.

Elérhetővé vált mindkettőre a win 10, amit jelzett a gép.

Letöltődött, feltelepítődött

GÉP 1: Üdvözlő képernyő után semmi, újraindul, ill valami sajnálatos hiba.

GÉP 2: Bejön az asztal is 3 másodpercre majd újraindul.


Gondoltam csinálok új telepítést, letörölve a win7-et, hátha az kavar be valamit vagy valami program.


De hova mentődik el a letöltődött win 10 amiben gondolom elmentődik a win 7 kulcsa, azaz érzékeli hogy már megvettem a win7-et így jogosult vagyok. Ha ezt megtalálnám gondolom megoldható lenne egy ÚJ telepítés a win7 helyére.


VAGY


Ha letöltöm valahonnan a win10-et, telepítéskor mit adjak majd meg neki kulcsnak? Azt amit win7-hez kaptam? Honna fogja tudni hogy "jogosult vagyok" a 10-re, csak a frissítéssel gondok voltak ezért akarnám az új telepítést?

2015. aug. 7. 13:51
 2/4 A kérdező kommentje:

Próbáltam hibakeresést is, csökkentett módú indítást stb stb de semmire nem vezetett.


GÉP2-nél most megpróbáltam a gép visszaállítása alapállapotba -opciót, ami töröl mindent kivéve a saját dolgaimat.


GÉP1-vissza lett állítva "előző build-ra" azaz visszament a win7.


De a kérdés továbbra is aktuális.

2015. aug. 7. 13:53
 3/4 Komplikato ***** válasza:
Ki lehet olvastatni a kapott W10 kulcsot, csak nincs értelme, mivel NEM kll megadni a következő telepítésnél. Ha upgrade W10 van a gépen, akkor az az ALAPLAPHOZ kötötte magát, ezért nem kell neki kulcs a tiszta telepítésnél.
2015. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor ha bármikor újra raknám a gépet és leszedem valahonnan a windows10-et és mondjuk usb-ről telepítem akkor amint a nethez csatlakozik felismeri a gépemet és így nem kell majd kulcsot megadni?
2015. aug. 7. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!