Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem találja a programok...

Miért nem találja a programok elérési utját windows 10 alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A következő problémám van:

Ma frissítettem win 8.1 Pro-ról win 10 pro-ra teljesen legális verzión mivel mint tudjátok ingyenes a frissítés...

A frissítés fel is települt minden koplikácio nélkül ám azzal a (számomra) elég nagy problémával kellett szembesülnöm h az álltalam eddig használt programok gyakorlatilag elindithatatlanok többszöri újratelepitésük( különbözö helyre illetve meghajtóra is) után is.

A programokat feltelepitem, a telepítés során semmilyen gond, hibajelentés v akarmi probléma nem jelentkezik, de amikor el akarom indítani akár az asztalon találhato akár a telepítési mappában találhato parancsikonnal azt a hibaüzenetet kapom h a program elérési utja nem helyes és ellenőrizzem h helyesen irtam e be az elérési utat... Hat megteszem többször de semmi változás...

Eddig ezt a problémat tapasztaltam: (tört) office 2013 pro plus, itunes, utorrent stb... A lényeg h az eredti verziók pl itunes a hivatalos oldalról lett letöltve és a hiba ugyanúgy jelentkezik...

Mi lehet a probléma?



2015. aug. 7. 23:34
 1/1 A kérdező kommentje:

Itt vannak képek a hibáról:

[link]

[link]

2015. aug. 8. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!