Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy töröljem a programot?

Hogy töröljem a programot?

Figyelt kérdés
Felraktam tegnap egy programot, működöt is, aztán ma egyszer csak kiírta, hogy nem fut, mert hiányzik valami dll, telepítsem újra. Megtenném, de letörölni se tudom, mert ahhoz is kéri a dll-t. Pedig uninstall nélkül újrarakni se tudom. A lomtárat néztem, de nem töröltem ki semmit, szóval nem értem hová lett az a fájl. Ilyenkor mit csináljak?
2015. aug. 8. 01:03
 1/3 Kola17 válasza:
Total uninstall programot használd, és akkor azzal el tudod távolítani. Én fel tettem az operát a gépemre, de rájöttem hogy az rossz az a böngésző, és nem lehetett eltávolítani, és a total uninstall-t használtam, és eltávolítottam.
2015. aug. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak a revo uninstallert próbáltam, de nem működött. holnap kipróbálom, amit írtál.
2015. aug. 8. 21:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Na mégis kipróbáltam most, sikerült, köszönöm!!:)
2015. aug. 8. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!