Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Több képet hogy lehet egymásra...

Több képet hogy lehet egymásra tenni?

Figyelt kérdés
Van kb 12 képem amit szeretnék egymásra tenni de valahogy sehogy sem tudtam megoldani. Van erre kifejezetten valami program vagy photoshop kellene hozzá?

2015. aug. 8. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Photoshop. Esetleg Gimp, bár utóbbiban nem vagyok biztos.
2015. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tabaki ***** válasza:

Első, te nem tudod, hogy egy-két kivétellel MINDEGYIK képszerkesztő megcsinálja? Ezért nem szerencsés a Photoshoppal kezdeni, minden apró marhaságot a szuperszoftver bámulatos jótéteményének tekintesz. A réteghasználat alapfunkció a firkaprogram-kategória fölött, én a Gimpet is röstellném csak emiatt telepíteni, túl sokat tud. Itt egy egyszerűbb:

[link]

2015. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tabaki ***** válasza:

Öhm... Kérdező, biztos, hogy egymásRA akarod tenni a képeket, nem pedig egy lapon egymás mellé elrendezni? Az utóbbi esetben a PhotoScape program Montázs funkciója is hasznodra lehet (amely ugyan kollázst készít, de ne akadj fenn a fordító fogalomzavarán):

[link]

Kereshetsz egyéb kollázskészítőket is, csak nem biztos, hogy tudnak magyarul:

[link]

2015. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem montázs képet akarok,hanem több képet egymásra tenni és próbáltam több layer-be de valahogy nem teszi egymásra mintíg csak az a kép van amelyik ki van választva.Valahogy nem tesz egymásra őket! A 2. kommentelő linkej lehet hogy csak nekem rossz de egy ilyen kínai oldalt dobott fel!
2015. aug. 9. 13:17
 5/10 tabaki ***** válasza:

Ó, bocs, úgy látszik, dupláztam a cím beillesztésekor. Itt a cím:

[link]


„Valahogy nem teszi egymásra őket!”

Na, ezzel meg mit kezdjek? Honnan találjam ki, hogy van a valahogy, pláne, hogy azt is titkolod, miféle programmal próbálod, milyen módon teszed átlátszóvá a képrétegeket, ami ugyebár az egésznek a gerince. Lehetnél valamivel bőbeszédűbb.

2015. aug. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tehát kedves tabaki, ezzel te azt javaslod a kérdezőnek, hogy tegyen fel a egy tök random kínai szrt, had szemetelje tele a gépét mindennel.
2015. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 tabaki ***** válasza:

Tehát, kedves anonim válaszoló, ezzel te azt javaslod a kérdezőnek, hogy vegyen jogtiszta Photoshopot, amely garantáltan nem szemetelheti tele a gépét mindennel -- egy olyan feladatra, amelyet egy „tök random kínai szrral” elvégezhet. Nem t'om egyébként, a számodra mi a „random”, én speciel a saját kedvező tapasztalatomon túl a HVG hajdani cikke alapján javasoltam:

[link]


Ugyan, meséld már el, mivel szemetelte tele a PhoXo a gépedet, hadd okuljunk belőle mi is!

2015. aug. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van 30 napos próbaverziója is a Photoshopnak, az egymásra pakolást pedig semmivel sem bonyolultabb elvégezni benne mint bármelyik más szoftverben.
2015. aug. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tabaki ***** válasza:

@#8:


Egyik állításban sem találok kivetnivalót. A próbaváltozatot valóban nem kell megvenned, és az ideiglenes megoldás is tökéletes megoldás. Az pedig kétségtelen, hogy a gigás méretű profiprogram ugyanolyan egyszerűen végzi el a feladatot, mint az ismeretlen kínai programozó öt megabájtos ujjgyakorlata.


A többi csak az én kificamodott gondolkodásom eredménye, hiszen ki az a bolond, aki a strandpapucsa orrával pöccint odább egy kavicsot, mikor megteheti kölcsön exkavátorral is?

2015. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8# vagyok

Hát ez ilyen két lapát sódert dömperrel megoldás :D

2015. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!