Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes letölteni a Windows...

Érdemes letölteni a Windows 10-et?

Figyelt kérdés

Jelenleg Windows 8-am van, és tökéletesen elégedett vagyok vele, de ma felajánlotta a rendszer, hogy ingyenesen letölthetem az új verziót.

[link]

És vajon mit takarhat az internet-hozzáférésre vonatkozó különdíj? Pluszban kell még fizetnem a netért?



2015. aug. 8. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én a 10-est használom már pár napja, az op.rendszer maga és a beépített funkciók jók és gyorsak, minden más enyhén lasabb, de lehet csak a meleg miatt nincs meg a szokásos sebesség a gépben... Alapvetően szerintem még lehetne vele várni pár hónapot, mire minden cég frissíti a programjait win10-re, habár attól is függ mire hazsnálod a gépet, ha csak szabadidő akkor végülis mindegy, nekem munka miatt pl eléggé fura volt, hogy nem látom a coreldraw menüsorát az új skin miatt :D
2015. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyedül az Opera normális kinézete és használhatósága hiányzik, mert a Windows 10 támogatás még nincs meg... több dologgal nem volt bajom eddig.
2015. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Azért vannak érdekes dolgok a rendszerben, pl ha nem állítod át akkor a te géped hostolja mások win 10 letöltését. Ami még érdekes, hogy alapjáraton kiadja a tartózkodási hely információidat, amit nagyon hamar, már első nap érdemes kikapcsolni.


Amúgy nagyon jó, az én gépem eddig is elég gyors volt, szóval így nem érzek különbséget, viszont most eredeti win-em van, nem tört a fejlesztéssel. Nem tudom meddig lesz meg ez az opció, de most eredeti és ámen :)

2015. aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát nekem verzióváltástól volt egy kis bajom vele, mert valamit nem akart frissíteni vagy valami és alaphelyzetbe állíttatta a gépet. Így letörölt minden programomat, bár szerencsére megvannak szóval ez megoldható volt nálam.

A kinézete elég jó, tetszik az "új" start menü is benne. A Vezérlőpultot viszont jól eldugták... ki kellet rakni tálcára, hogy ne kelljen állandóan keresgélnem.

A frissítéseket kicsit máshogy csinálja mint a 8-ban ami számomra elég fura és egyelőre zavaró, de majd megszokom.

Sok helyen olvastam, hogy mennyivel gyorsabb de... hát én annyira nem érzem. Bár ebben már lehet az én két éves gépem is a ludas.

Jah és az onedrive-ot jól elszúrták szerintem... eddig ugye fájlkezelőben az online tárolt fájlainkat is láthattuk, csak ha megakartuk nyitni le kellett "tölteni". Most ebbe a rendszerben, viszont csak az offline-ok látszanak, be kell jelentkezni böngészőbe hogy lássam amit online tárolok. (Vagy esetleg erre van valami alkalmazás win 10-re?)


Szó mi szó nem rossz a dizájn nagyon bejön, de nem akkora nagy durranás eddig. Meglátom, ha játszok rajta hogy fog menni csak előtte vissza kell pakolnom amit letörölt...

Szerintem nyugodtan várj a váltással még amíg stabilabban átállnak a programok erre az új rendszerre. Azt hiszem egy év van rá? Még bőven ráérsz néhány hónapot halasztani a telepítést.

2015. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jah és nem nem kell pluszban fizetni, szerintem csak arra gondolt, hogy ha korlátozott neted van akkor ugye nem biztos hogy lejön a 3GB. Attól függ milyen csomagban vagy. Azt hiszem, nem biztos. Az tuti viszont hogy nem került plusz pénzbe korlátlan vezetékes nettel.
2015. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Windows 8,1-ről frissítettem 10-re.Gyorsan és simán ment.

Most az a bajom,hogy sok helyre nem tudok belépni a könyvjelzőben tároltak közül.Például: Díjnett,Bank,Facebook,

Ezekkel eddig nem volt semmi probléma.Most azt írja:

A biztonságos kapcsolat sikertelen.


Hiba történt a következőhöz való csatlakozáskor: hu.wikipedia.org. A partner tanúsítványának aláírása érvénytelen. (Hibakód: sec_error_bad_signature)


A megtekinteni kívánt oldal nem jeleníthető meg, mert a kapott adatok hitelessége nem ellenőrizhető.

Csak knlódok nem tudom mit kell csinálni!Nagyon szépen köszönném a segítséget

2015. aug. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6-os ez valszeg egyedi probléma, monjduk én tört7-esről tértem át de nem tapasztaltam semmilyen változást a rendszertartalmában, minden jelszó és egyéb maradt szépen, sztem kérdezd meg a supportot
2015. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem akkor még várok egy kicsit az ,,átállással". :)
2015. aug. 11. 01:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem pl a beépített levélkezelő alkalmzás 3 napja kifagy, egszer sem tudtam azon keresztül megnézni az emailjeimet, szóval van még mit javítgatni rajta :D
2015. aug. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most, hogy már majdnem egy év eltelt a kérdésem óta, a ,,Windows 10 beszerzése" nevű frissítés pedig már csak pár napig fog felugrani, kíváncsi lennék újabb tapasztalatokra is. :)
2016. júl. 27. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!