Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS:GO Valve Anti-Cheat problém...

CS:GO Valve Anti-Cheat probléma, mit?

Figyelt kérdés

Ma vettem meg a kódot, letöltöttem steamet, megcsináltam, működik maga játék nem szaggat stb... Az egy dolog, hogy a steamem nem teljes hozzáférésű (barátokat nem tudok felvenni), de hogy nem tudok játszani online, mert ezt a szar üzenetet írja ki már az elején, hát megkattanok!!!

Fórumozok összevissza nem segít semmi, néztem két videó fixet azok se jók, semmi! Nagyon nagy segítség lenne, mert 5k volt a játék. Köszi előre is.



2015. aug. 8. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De leírnád, hogy mégis mi az a szar üzenet, annak örülnénk...


Kedves tőled, hogy gondolatolvasónak nézed az itt lévőket, de sajnos még nem jutottunk el erre a szintre, pedig sok kérdező elvárja...

2015. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

elárulok 1 titkot.

1.steamen 2500 forint ha ott veszed meg netten ban kártyával akkor kapásból 1 szint leszel!

2. ha giftet vettél volna nettről pl hardverapró 1 szint lettél volna.

3. 1 es szint kell ahhoz hogy tudjál barátokat fel venni amihez a 1 pont illetve a 2 pontban leírtak érvényesek. vagy veszel egy tök mind1 milyen játékot steamen a lényeg bank kártyával ott legyen fizetve !!

ezt meg szívtad ecséééém!

2015. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a második is mondja... téged át k#rtak.. :(
2015. aug. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
mehet a le pontozás de be********tad ecsémmm !!!!
2015. aug. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Minek írnám le, hisz csak olyan véleményére vagyok kíváncsi, aki tudja mi ez.

2015. aug. 9. 09:51
 6/9 A kérdező kommentje:
Mért kú***k volna át? 576-ban vettem haverommal együtt és neki meg megy..
2015. aug. 9. 09:51
 7/9 A kérdező kommentje:
A probléma ott tetőzik, hogyha én odaadom a steamem a haveromnak, otthon belép, akkor megy a játék neki... Akkor csak a gép lehet a hunyó nem is a steam!
2015. aug. 9. 09:55
 8/9 anonim ***** válasza:
eddig az volt a bajod hogy barátot nem tudtál fel venni ! nem az hogy a játék nem megy... már azt sem tudod mit írj. nyomi 12 éves kis k*csg
2015. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tegye fel a kezét, aki szerint a 40%-os pali egy nyomorék, és szöveget sem tud értelmezni...

" de hogy nem tudok játszani online, mert ezt a szar üzenetet írja ki már az elején, hát megkattanok!!!"


Visszatérve próbáld újratelepíteni, hiányzó fájlokat keresni (jobb klikk a CS:GO-ra a steameden), vagy pedig vírusirtót kikapcsolni, és úgy megpróbálni az első kettőt, amit említettem.

2015. aug. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!