Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Alapveto vezerloket feltelepit...

Zakeman kérdése:

Alapveto vezerloket feltelepito program?

Figyelt kérdés
Olyan problemam lenne, hogy leformaztam a gepemet es nincsenek meg alapveto vezerlo programok (ethernet,pci,usb,sm busz). Azt tudom, hogy letezik egy program ami ezeket felpakolja, de nemtudom mi lehet a neve, probaltam google-zni, de nem jutottam messzire. Elore is kosz a segitseget!
2015. aug. 9. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Advanced Driver Updater, Driver Genius, de megpróbálhatod a Driver Pack Solution letölteni (kb. 9 GB) és azzal offline is fel tudod rakni.
2015. aug. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neked az alaplapi driverjeid hiányoznak. Ha az alaplapodhoz kaptál lemezt, s az kompatibilis a Windowsoddal, akkor tedd fel a lemezen tárolt drivereket.

Ha esetleg nincs vagy nem kompatibilis, keress rá az alaplapodra google-n, menj a hivatalos honlapjára (hacsak meg nem szűntették, mert a régi lapokat néha törlik - mert marhára nem fért vóna' el az oldalon) keresd ki a letöltéseket, és töltögesd le külön a drivereket.

2015. aug. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

következő probléma: megvannak, leszedtem a hivatalos honlapról az alaplaphoz tartozó drivereket, de amint a fájl befejezi a kicsomagolást minden benne levő fájlhoz azt írja, hogy "can not open output file C:Program files\Drivers\(a fájl neve és kiterjesztése)"

valami ötlet?

2015. aug. 9. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!