Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows phone-ra van bármiféle...

Windows phone-ra van bármiféle youtube lejátszó vagy megoldas, ami képes lejátszani a lejátszási listakat?

Figyelt kérdés
Nekem eddig meg nem sikerult, mindig egyesével kell tovabblepkedni, igy munka közbe nem valami jo, hanem jobb lenne ha elinditanek egy listát, es szolna ameddig tart
2015. aug. 9. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, de nem akarok kérdést kiírni, mivel Te már kiírtad.

Ha kapsz értékelhető választ, légyszíves dobj egy privát üzenetet.

Köszi.

2015. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, ha valami olyat megtudok, irok 😊 es meg mielott bárkitől kapnam hogy munkahelyen milyen dolog ez, meg nem szabad telefonozniegy étteremben dolgozok konyhán, es csak ez a megoldas van, hogy ne csak a konyhai zugasokat halljuk 😊 a rádió meg unalmas, kb 10-15 szam megy egesz nap, mas sorrendben 😁
2015. aug. 9. 11:17
 3/6 anonim ***** válasza:
MyTube
2015. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajna az sem megy, nekem kell tovabbleptetni, es utana ranyomni a play gombra 😞
2015. aug. 9. 12:49
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyebkent ha ez segitseg, lumia 925, wp 8.1
2015. aug. 9. 12:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj az előadóra, ott jobb fent van egy olyan gomb, hogy playlists. Ha ott nyitod meg akkor magától lépdel
2015. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!