Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tölthetem le? ) bővebbe...

Honnan tölthetem le? ) bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék Windows7,Vista,vagy XP op rendszert ingyen letölteni,tudom hogy nem legális.Tudtok esetleg néhány oldalt ahonnan ez megvalósítható

Köszönöm a segítségeteket!


2010. márc. 8. 15:44
 1/6 anonim válasza:
Van Torrented?
2010. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Előző vagyok. Ha van Torrented (Utorrent, Azureus, BitComet stb...) akkor tudnék segíteni, de Torrent nélkül nem jársz sikerrel. Ha van, akkor írd meg!
2010. márc. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

itt nézelődj:

[link]

2010. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Töltsd innen a 2.0 stabilt, ha nincs torrent kliensed: ***** telepítsd fel

Az utorrent.hu-n olvass el mindent, ami kliens beállítás, hogy jól mennyen a torizás.

Regelj be erre a sitera: carpathians.hu

Üsd be a keresőbe, hogy windows, de ha regeltél már, akkor egy kis segítség:winxp: [link]

[link]

windows7: [link]

(ebben benne van a home-ultimatig, 32/64 bit, a gépedtől függ, mit bír, olvass utánna+autoaktivitás, vagyis azzal sem kell szenvedned, de ha nem jó, akkor vannak az oldalon loaderek)

Installáld, és kész. Nettől és kliensbeállítástól függően 30perc és akár soha az életben, mire lejön, ezt tartsd szem előtt.

Jó töltögetést!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen van torrentem, BitComet
2010. márc. 8. 20:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) nemsokára hozzá is fogok
2010. márc. 8. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!