Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 64 bites Windows 7-re miért...

64 bites Windows 7-re miért nem tudok Adobe Flash Playert rakni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem simán felment rá. Miért, mit ír ki?
2010. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérte a böngészőm (IE8), hogy telepítsem, odaklikkeltem, megy.
2010. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nekem többször kérte az IE8 hogy telepítsem, ráklikkeltem, nem csinált semmit. Ha beírom google-be és leakarom tölteni az Adobe oldaláról ezt írja ki:


Flash Player support on 64-bit operating systems

Issue


--------------------------------------------------------------------------------

Adobe Flash Player is not supported for playback in a 64-bit browser. However, you can run Flash Player in a 32-bit browser running on a 64-bit operating system.


Reason


--------------------------------------------------------------------------------

Adobe is working on Flash Player support for 64-bit platforms as part of our ongoing commitment to the cross-platform compatibility of Flash Player. We expect to provide native support for 64-bit platforms in an upcoming release of Flash Player following the release of Flash Player 10.1.


Note: To participate in pre-release testing of 64-bit Flash Players see Adobe Labs.


Solution


--------------------------------------------------------------------------------

To use Flash Player to view Flash content on a 64-bit operating system, you must run a 32-bit browser. For details on setting this up for Windows see Microsoft Help & Support.


For details on using Flash Player on Mac OS X 10.6 on 64-bit machines, see:

Flash Player 10 and Mac OS X 10.6 (Snow Leopard)


and


GPU mode support on Macintosh OS X 10.6



This content requires Flash

To view this content, JavaScript must be enabled, and you need the latest version of the Adobe Flash Player.


Letöltöm Torrenten, feltelepítem, mintha nem csináltam volna semmit...

2010. márc. 8. 17:09
 4/12 anonim ***** válasza:
64 bites IE8-ra nem lehet, csak a 32bites változatára.
2010. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az az érdekes, hogy nekem is 64 bites IE8-am van. És semmi baja nem volt a telepítéssel.
2010. márc. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A megoldás:

Használj:

Opera

Firefox

Chrome

- ezen böngészők valamelyikét. Mind jobb mint az IE és a flash is normálisan megy velük.

2010. márc. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az előző nem tud olvasni. A kérdező az ADOBE oldaláról akarta letölteni a Flash Playert, és ONNAN nem ment. Ehhez teljesen mindegy, hogy milyen böngésző van fent...


Egyébként az Adobe oldalán nincs úgy külön, hogy 32/64 bites Flash Player. Szerintem csak 32 bites van... Ami viszont jól fog menni az IE8-cal, ha azt töltöd le.

2010. márc. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Adobe Flash Player is not supported for playback in a 64-bit browser. However, you can run Flash Player in a 32-bit browser running on a 64-bit operating system.


Az Adobe oldalán írja. Win7 alatt lehet futtatni 64bites és 32bites IE-t is. Tuti nem a 64bites IE8-on használtad.

2010. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jutott, hogy keressek másik IE-t a gépemen :) De tényleg van ott egy IE8 (64 bit) is :) Na azzal nekem sem megy, tényleg inkompatibilis. Használd nyugodtan a sima IE8-at a gépeden, azzal menni fog, nekem mint írtam azzal tök jól megy, 64 bites Win7 Professional-em van.
2010. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Végre valakinek sikerült elmagyaráznom valamit :)
2010. márc. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!