Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs hang, és mért nem...

Ricsi15hun kérdése:

Miért nincs hang, és mért nem tudok játszani windows 10en?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég telepítettem fel a win 10-et. De nincsen hang, SEHOL. Illetve 1 játékkal tudok csak játszani a a Counter Strike Global offensivával! De ítt is kiír ilyet, hogy töltsek le valamit, Anti-cheatot asszem! Szóval Valaki segíteni?

2015. aug. 9. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
:(
2015. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs hogy miért nem tudsz játszani, nálam frissítés után (Windows Update-ből frissítettem, eredeti 64-bites rendszer) minden program és játék ment, viszont először nálam sem volt hang. Úgy tudod megcsinálni hogy jobb alsó sarokban a Hangszórókra nyomsz egy jobb egérgombot és ott a Hanggal kapcsolatos problémák megoldására mész. Ez nálam megoldotta a hibát.
2015. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bírom amikor le sem írják hogy milyen gépről van szó. Őskövületekre nem érdemes Win10-et rakni. Mindenki azt gondolja hogy majd a Windows 10 csodát fog tenni a gépével.
2015. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Driver probléma,nekem is ez volt,ahányszor újraraktam a gépet.Felmész az "asrock-ra",ha olyan az alaplapod,és beírod a típusát. Megkeresed a drivert.
2015. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!