Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha Realteket tlepeíteni...

Ha Realteket tlepeíteni akarom miért írja ezt ki::A Realtek GD Audio Driver eszközmeghajtót nem sikerült telepíteni (0x00000)?

Figyelt kérdés

A minap kitöröltem mert nem volt hang a gépemenen gondoltam újrateszem de nem engedi telepíteni a fent leírt hibaüzenet miatt.

OS:Microsoft Eindows XP Professional 2003 SP3

Alaplap:P35 Neo

Audiokártya:Realtek típusú(kis feket chip)

Linkelnétek olyan verziót ami mükszik és telepíti?

Már próbáltam a az AC97 verzoót de telepíti újraindul a gép de nincs hang

Más verziónál a fenti hibaüzenetet dobja ki.Régen is volt ilyen probléma akkor újratettem a progit és sikerült de most nem megy.HELP!Nagyon fontos!


2015. aug. 9. 19:44
 1/3 A kérdező kommentje:
*Realtek HD Audio Driver
2015. aug. 9. 19:45
 2/3 anonim válasza:

Használj valamilyen uninstaller programot (Revo, Master Uninstaller, stb) és töröld az előző verziókat. Azután nézd meg hány bites a windowsod (X86=32bit X64=64bit) és annak alapján válassz drivert. Mivel nem tudom melyik driver fog működni, inkább keresgélj a neten. A Google-ba a több szóból álló kereséseket írd idézőjelbe pl.: "realtek audio" "P35 neo".

A rendszerinformációk lekérdezéséhez hasznos segítség a SIW program (magyar nyelv elérhető a beállításokban). Ebből megtudhatod pontosan hogy az adott hardverhez melyik driver kell. Továbbá egyes drivereknél a hangerőkimenet felcserélődhet.

2015. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom reméljük működik
2015. aug. 10. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!