Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem óhajt a letöltésem elindul...

Nem óhajt a letöltésem elindulni! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Én mint a múltkor, most is illegális határokat feszegetek! :D Egy torrent oldalról leszdtem egy játék torrentjét, elkezdtem letölteni uTorrent-tel, de nagyon lassan jött, ráadásul 30.4%-nál megállt, sebesség vissza 0-ra, és képtelen vagyok újra elindítani! Már leállítottam/újraindítottam, töröltem és újra betettem a torrentet, gépet újraindítottam, csatlakoztam egy másik csatornára (routerünk van), de egyszerűen semmi nem használ! Elakad és kész, kaputt! Megpróbáltam más prgival is letölteni, az eredmény ugyan az! Megpróbáltam másik játékot letölteni mindkét programmal, a probléma ugyan az! Más javaslására nem torrent oldalról, hanem warez oldalról szedtem, az eredmény ugyan az!


Mások azt mondták, hogy a probléma azért van, mert kevés a seed! Tényleg ezért lehet? Vagy más probléma? Ki lehet küszöbölni? Köszönöm a válaszokat!


2010. márc. 8. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, valószínű kevés/nincs seeder.

Mert ugye a seeder tölti fel, de ha lassan vagy akár egyáltalán nem is tölt fel, akkor te kitől tudnád letölteni?

Nézd meg hány seeder van, és ha kevés (10-20 alatt), akkor az a gond.

Meg hogy mennyi leecher van, tehát a seeder/leecher arány is fontos lenne, mert hiába van 50 seeder, ha van 30000 leecher (ami még külföldi oldalakon sem fog előfordulni, de érted a célzast).


Viszont ha warez oldalról szedted le akkor másnak kell hibásnak lennie.

Warez oldal alatt rapidshare/megaupload/egyéb oldalra feltöltött 100 megás linkekre gondolsz?

Ha igen, akkor ott valószínű az a gond, hogy korlátozzák a letöltést mennyiségét, idejét és sebességét.

2010. márc. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!