Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MINDEN NAP TELEPÜLNE ÚJRA A...

MINDEN NAP TELEPÜLNE ÚJRA A WINDOWS 10 -hiába állítottam vissza a win7-et! Mi a megoldás? Bővebben

Figyelt kérdés
WindowsUpdate-el kipróbálhattam a windows10-et. Nem jött be, visszaállítottam windows7-re. Így viszont a win10-et mindig kiadja az update, és mikor keresek frissítéseket hiába nem jelölöm be a windows 10-et. amikor letölti a frissítéseket kiírja hogy a win10 telepítéséhez újra kell inditani a számítógépet. Honnan tudom törölni a win10-et hogy ne adja ezt mindig ki? Ill ha ki is adja később ne települjön véletlenül.

2015. aug. 10. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A tálcán a Windows 10 beszerzése gombra kattintva töröld a regisztrációt.
2015. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ugyanez a problémám volt nekem is. Két napba telt mire rájöttem, mi a baj. A frissítő szolgáltatás létrehoz egy automatikus indítót, ami ha akarod ha nem minden alkalommal elkezdi letölteni a win10-et. Tölts le egy programot, amivel lehet kezelni az automatikusan elinduló programokat! Ajánlom például a Revo Uninstaller-t. Az automatikusan elinduló programok és szolgáltatások között keress egy olyat, aminek a nevében benne van körülbelül a "windows update" vagy "windows 10" vagy valami hasonló (sajnos pontosan nem emlékszem mi volt a neve). Nem lehet eltéveszteni, elég egyértelmű lesz! Azt töröld az automatikusan elindulók közül, és meg van oldva :)
2015. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!