Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vibrál a képernyő az új...

Vibrál a képernyő az új Windows 10 telepítésétől. Mitőlvan ez? Laptopom van, de azt írta ki, hogy megfelelő a gepem. A Windows 10nek.

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbáld újratelepíteni a vga drivert.

Display Driver Uninstallerrel szedd le és a gyártó weboldaláról töltsd le az új win10 ready Drivert.

2015. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Molyolo ***** válasza:
Én csak tavasszal akartam feltenni de most tegnap unatkoztam és felraktam. A gyártói oldaról levettem és felraktam a biost és az összes drivert is. Ha ezeket még nem tetted meg tedd meg.
2015. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem tudok semmit csinálni mert folyamatosan villog.
2015. aug. 10. 14:36
 4/9 anonim ***** válasza:
És ha csökkentett módban indítod a rendszert?
2015. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy tudom megcsinálni? Bocsi nem nagyon értek a gépekhez.
2015. aug. 10. 15:02
 6/9 A kérdező kommentje:
Samsung laptopom van. Ki adja a Samsung update patch ablakot, hogy frissitsem a telepített szoftvereket. Bármelyikre megyek rá ugyan ugy azt Írja, hogy nm válaszol.
2015. aug. 10. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:
az F8 billentyűt kell nyomva tartani a gép indítása után. A Windows embléma megjelenése előtt kell az F8 billentyűt megnyomni. Ha megjelenik a Windows embléma, az egész műveletet elölről kell kezdenie
2015. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom csökkentett módba indítani. Frissítettem a Samsung update-n is frissítettem mindent, de semmi.
2015. aug. 10. 18:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy villódzik,mint egy CRT képernyő?Mert,ha igen akkor kvittek vagyunk,s én is keresem a megoldást.Dell laptop.
2015. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!