Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ellopták a telefonom, amin...

Minyonok kérdése:

Ellopták a telefonom, amin futott a viber. Letiltott telefonszámom újbóli aktiválása után nem kapom meg a kódot, miért?

Figyelt kérdés
Ellopták a telefonom, amin futott a viber. A telefonszámom egy ideig tiltva volt, de már újból aktiváltam. A laptopról teljesen letöröltem a vibert, deaktiváltam, újból telepítettem, kéri a kódot, de nem kapom meg. Kérdésem, hogy azért nem kapom meg, mert a lopott telefonomon esetleg még mindig fut az alkalmazás és nem vagyok kilépve onnan? A régi kód elveszett, azt már nem tudom beírni. Mi a megoldás?

#aktiváló kód #Viber #letiltott telefonszámra viber
2015. aug. 10. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót. Végigzongoráztam, de nem segített, még mindig nem kapok semmit. :(
2015. aug. 10. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
És most? :)
2015. aug. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta sem. Más ötlet esetleg?
2015. aug. 11. 02:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!