Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valamilyen jó (és ingyenes...

0120zsofi kérdése:

Van valamilyen jó (és ingyenes) videó vágó program?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek ezekhez a programokhoz így választani sem tudok igazán. Két felvételt akarok lényegében összevágni(valamint osztott képernyőként egymás mellé rakni), illetve feliratozni. A QQ-Player-t szedem éppen le, mert a leírása alapján tudja amikre nekem szükségem van. Valakinek van véleménye róla? Esetleg tud jobbat ajánlani? Biztonságos linket is szívesen fogadok a letöltéshez. :)
2015. aug. 10. 21:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ha a neve player, akkor ne várnék tőle szerkesztői képességeket.


Esetleg az openshot nevű programot próbáld ki, kicsit bugos, de ingyenes.

2015. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Movie maker nem tud osztott képernyőt, de mindegy...
2015. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Ismersz valami olyat ami tudja azokat amik nekem kellenek?

2015. aug. 10. 21:38
 4/24 kszk2 ***** válasza:
Igaz mondó -> Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2015. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 kszk2 ***** válasza:

Én amúgy videószerkesztőnek ezeket használom:

- Hitfilm 3 express

- Davinchi Resolve 11 Lite


Az utóbbit ajánlom neked, mert egyszerű használni :)

2015. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 tabaki ***** válasza:

Blender.

[link]

2015. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 kszk2 ***** válasza:
tabaki-nak:Azt mondta "Nem nagyon értek ezekhez a programokhoz" a blenderhez külön képzés kell XD. Az egyik legbonyolultabb program amivel valaha találkoztam
2015. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 tabaki ***** válasza:
2015. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

kszk2 : Egyetértek. Ha valami mindent tud, akkor igazán semmit sem tud. (Ez a saját mondásom) :D

Lehet hogy 3d-re jó, de videószerkesztésre használhatatlan.

2015. aug. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

#4-esnek (kszk2-nek): OK, ha Téged ez kielégít! :-) Legalább tudjuk milyen ember vagy!


#9-esnek (Kispofa75-nek): azt a "mondást" már régen is hallottam, "Ha valaki mindent tud, igazán nem tud semmit." Szerinted van egyáltalán olyan dolog, amit még soha senki nem mondott azelőtt és így kisajátítható? :-)


Kérdezőnek:

Ha Te is bevallod, hogy nem értesz ezekhez a programokhoz, akkor kiindulásnak tökéletes az, amit fentebb már említettem: Windows Media Player.


(ha letöltöd illegálisan egy torrent-oldalról a Sony Vegas Pro-t és használod, akkor tulajdonképpen az is ingyenes, hiszen azért sem fizettél semmit, ahogy az éppen használt operációs rendszeredért sem :-))

2015. aug. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!