Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Sony Vegas nem működik...

A Sony Vegas nem működik nálam. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Ha megnyitok benne egy fájlt, akkor ez a hibaüzenet jelenik meg: [link]

Aztán feltettem a K-Lite Codec packot, de továbbra is ezt a hibát dobja. Mi lehet a gond?



2015. aug. 11. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ott követtél el hibát, hogy feltettél egy codec packet. Szerkesztős gépre (meg egyébként is) SOHA nem telepítünk codec packet, mindenféle felesleges f**sal teletömi a rendszered.


Mindig CSAK a hiányzó codecet töltöd le a GYÁRTÓ oldaláról.


Milyen formátumú fájlt próbálsz megnyitni? AVI esetén nálam a DivX ( [link] ) és az xvid ( [link] ) codeceket jelenti, ezek megoldják a problémát. Az előbbi telepítésével szintén légy figyelemmel, hogy miket jelölsz be.


Ezen kívül ajánlott, hogy legyen friss QuickTime-od telepítve.

2015. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! A K-Lite codec packot letöröltem és utána feltelepítettem az első fajtát, amit linkeltél és azzal már működik rendesen. Az AVI fájlokkal volt gond, a többivel nem. Máskor tudni fogom, hogy K-Lite-ot nem érdemes felrakni, mert nem oldott meg semmit.
2015. aug. 12. 06:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és a legújabb Quicktime-ot is felraktam ami biztos.:)
2015. aug. 12. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!