Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy folyamatosa...

Miért van az, hogy folyamatosan magától leáll a Google Chrome böngészőm?

Figyelt kérdés
Mindig az történik , hogy használom és egyszer csak figyelmeztetés nélkül leáll....Ezert folyamatosan újra kell telepítenem....De nem tudok más böngészőt használni mivel nagyon sok elmentett jelszavam van amire már nem emlékszem...

2015. aug. 11. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A jelszavakat exportáld ki a chrome-ból és telepíts egy normális böngészőt amire a google nem tette rá a mocskos kis mancsát.

Én a Maxthont javaslom ,de kinek melyik .....

2015. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Használj firefox-t, password exporter kiegészítőt és minden gondod megoldódik, na meg ABP-t hozzá
2015. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

A firefoxot meg tele kell pakolni kiegészítőkkel és ha már 3-nál több van akkor tuti hogy előjön a probléma, hogy az egyik nem kompatibilis a másikkal és ezért fog leállni vagy a bővítmény vagy az egész firefox hibaüzenettel.

Azért javasoltam a Maxthont, mert ez alapból tartalmaz mindent, amire csak szükséged lehet.


Ez már egy régi cikk, azóta még többet fejlődött a program.

[link]

2015. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szántóvető ***** válasza:

a géppel van a gond,nem a böngészővel.takarítás,vírus-és malware kereső futtatása megvolt már?

előtte még írd be a keresőbe hogy: chrome://conflicts

itt lehet hogy hiba fog megjelenni amennyiben rosszindulatú programra okozza a gondot.

2015. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Trevor. ***** válasza:

A felhasználóneveket és jelszavakat ugyanúgy elmenti a Firefox is. Adblock Plus meg alap.

Windows 10-et használsz? Mert ott panaszkodnak a Chrome-ra.

2015. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Futtattam egy vírusirtást most már tökéletesen működik, viszont köszönöm a tippet a Maxthon böngészőről....kipróbáltam és eszméletlenül tetszik :)
2015. aug. 11. 22:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen, örülök hogy tetszik !
2015. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!