Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Arrol szeretnék kérdezni hogy...

Kecske19342 kérdése:

Arrol szeretnék kérdezni hogy meg szeretném venni a Counter-Strike:Global offensive játékot a www.supergamer.hu oldalról de raktáron kivül van. Meg tudnátok mondani hogy mennyi idő amig kijönne az áru?

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért itt kérdezed, ahol vagy jó, vagy rossz választ kapsz. Miért nem az ügyfélszolgálatot hívod fel/írsz nekik levelet?

Egyébként biztos, hogy ott a legolcsóbb?

[link]

itt méár 5990 + 1500 szállítási díjtól van, de meg nem néztem, hogy raktáron van-e.


Legyél egy kicsit talpraesettebb!

2015. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem veszed meg steam-en? Így is úgy is csak steam-el együtt tudod majd használni. Egyébként CS:Go-ból tudtommal nincs dobozos változat. Ha erről a www.supergamer.hu oldalról rendeled csak egy cd kulcsot fogsz kapni e-mailben és steamen kell majd aktiválnod.
2015. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos kommenteket majd utnánanézek! :)
2015. aug. 11. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
CS:GO-ból VAN dobozos változat, én is olyat vettem. 576 Kbyte-ban 5000 Ft-ért.
2015. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor sry.. Nem tudtam.. De jobban jár ha megveszi steam-en. Egyrészt mert olcsóbb másrészt mert csak 5€ vásárlás után tudja használni a steam piacot.
2015. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!