Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet leszedni a Win 8.1...

Hogy lehet leszedni a Win 8.1 jobb oldali sávját és alsó órasávját?

Figyelt kérdés

Már több beállítást megpróbáltam, de sehogy se tudom eltüntetni és mindig beleakad a kurzor munka közben. Lásd. képen:

[link]


2015. aug. 11. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Jobb kattintás a taskbar(tálca) üres részészén -> Tulajdonságok, majd itt a legfelső pipát kell kiszedni:

[link]

Ez után már csak a jobb alsó sarokba húzott egérrel lehet előhívni.

2015. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már ott sincs pipám, mert már korábban azt is leszedtem, de még mindig megjelenik a szegély.
2015. aug. 11. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Metró programok alatt akkor is megjelenik, ha kikapcsolod. Ne használj metró programokat, és meg van oldva. Semmit nem nyújtanak a rendes, asztali programokhoz képest.
2015. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még életemben nem hallottam mi az a Metró program, így fogalmam sincs mit ne használjak.
2015. aug. 17. 20:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a gépet direkt Win 8.1-el vettem, mert tudok és nem is akarok mással telepíttetni egy programot se, mert a legális program drága, a feketén felrakott programért meg nem fogok rizikózni, mert amúgy is fizetnem kell annak aki rárakja vagy csinál vele valamit. Korábban 10 ezer forintért rakták fel a másik gépemre is. Így nem tudom ezen a gépen most mit kell csinálni.
2015. aug. 17. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!