Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 -ben hogyan tudom...

Windows 10 -ben hogyan tudom kikapcsolni az Autómatikus Fissítést? Most szeretnék váltani 10-re de nem akarom hogy bármit frissítsen, mindent saját illesztőprogrammal akarok feltelepíteni!

Figyelt kérdés

Az első tippem az lenne hogy:

Windows+R - Msconfig.exe - Szolgáltatások - Windows Update letiltása. Ez így működhet 10-ben is?


2015. aug. 11. 21:59
 1/5 A kérdező kommentje:

Illetve találtam még egy módszert talán ez működhet?

https://www.youtube.com/watch?v=eEzZUxV7JPI

2015. aug. 11. 22:03
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagy most hogy többet gondolkoztam rajta, talán úgy is működhetne hogy: megkeresem a windows update-t - jobb gomb - fájlt tartalmazó mappa megnyitása (valószínű system32-ben lesz) megkeresem a frissítésért felelős fil-t majd kitörlöm.
2015. aug. 11. 22:13
 3/5 A kérdező kommentje:

Légyszi csak akkor írjatok ha valami tutibiztos módszeretek van, mert azért nem akarom utána megint újrahúzni a rendszert mert betelepít valami frissítést!

Előre is köszi!

2015. aug. 11. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Windows 10-ben csak késleltetni lehet a frissítéseket. De ehhez nem tudom hogy jönnek az illesztőprogramok.


Másrészről nem törölnék én a helyedbe semmit a System32-ből, de a te géped.

2015. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kikapcsolható.


[link]

2015. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!