Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak nekem lassúlt be a firefox?

Csak nekem lassúlt be a firefox?

Figyelt kérdés
A firefoxom mocsok módon belassúlt. Az internet kapcsolatom maradt stabilan annyi amennyi szokott lenni, a ram és a processzor használat sincs az egekben valamiért nekem most mégis nagyon lassú. Tegnap raktam újra a gépet vagyis a legújabb firefox van fent. Lehet, hogy csak az új firefox-al van baj és amíg ki nem jön egy új firssítés addig egy másik böngészőt kellene hasnálnom?

2015. aug. 12. 05:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Használj palemoon-t!
2015. aug. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vagyis használjam ugyan azt a böngészőt csak más kinézettel :D Csak, mert ha jobban megnézzük, akkor a készítők nem nagyon akarták takarni, hogy egy firefox motorra épülő böngésző, mert mégcsak nem is nagyon nyúltak bele, a kinézeten is csak itt-ott egy picit alakítva lett, de a nevén kívűl gyakorlatilag semmiben nem különbözik a firefox-tól :D
2015. aug. 12. 05:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Így igaz.A palemoon az ugyan az.


Nekem is be volt lassulva mert az új verziót rá frissítettem az eddigire.

Letöröltem teljesen (regedit-be is és rejtett mappákból is),és felraktam rendesen.Most már jó.

2015. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!