Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell telepíteni a...

Hogyan kell telepíteni a Yu-Gi-Oh power of chaos yugi the destinyt vagy akármelyik másik változatát? FONTOS!

Figyelt kérdés
Na szal az van hogy még kiskoromba volt menő ez a játék és rátaláltam tök véletlenül youtubon és megjött a kedvem hozzá de akárhonnan szedem le mindig ugyanazt (valószínüleg nem ezzel van a baj) és nem tom telepíteni mert fel van osztva part1-re part2-re satöbbi.Azt tom hogy Daemon Tools-al keln de azzal nem engedi nagyon megköszönném ha vaki segitene
2010. márc. 8. 20:46
1 2
 1/11 anonim válasza:

siman winrar-al kicsomagolod a part-okat es utana meg Daemon Tools-ba ;);)


[link]

2010. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
megy*
2010. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi megpróbálom:)
2010. márc. 11. 13:49
 4/11 A kérdező kommentje:
OK WOLT A GÉPEN WINRAR de a Daemon Tools nem látja a fájt akkor most hogyan tovább??
2010. márc. 11. 13:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Jelöld be a Daemon Tools-ban, hogy minden fájl. (Mivel gondolom nem iso lesz, hanem valami bin, vagy nrg.)
2010. márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ok és hol jelöljem be ...?
2010. márc. 14. 13:36
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem is eza problámám hogyan oldottadmeg?
2010. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor még egyszer, mi a problémátok?
2010. szept. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

21:15-ös vok, és én letölttöttem mind a három yugioh-s játékot, mind3 elindul. Yugi the destinity-nek aza baja hogy mikor a magyarítást telepíteném, akkor:eltávolításhoz szkséges adatok létrehozása" ezt kiírja és megáll.(nem a deamontools-al telepítettem)---------joey the passion nál minden okés, magyarítás is felmegy de nincs hangja, mikor elindítom kiírja hogy sound error!-----kaiba the revenge-nél is azvan hogy nemmegy fel a magyarításmert azt írj aki hogy rosszhelyre telepíteném...


ha esetleg tudna valaki mondani megoldást a problémámra,vagy olyan linket adni ahol letölthetem a játékot(mind1 méket) és működik normálisan azt énis megköszönném

2010. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jah és Deamon Tools-ba hogykell beállítani hogy mindent lásson??
2010. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!