Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » [Hozzáértők] Sony Vegasban...

[Hozzáértők] Sony Vegasban ezt hogy lehet? [lent]

Figyelt kérdés

Ugye videót vágok, és szeretném hogy zenére váltakozzon a kép. De nekem csak 1 másodpercenként lehet vágdosni, a videót. Hol lehetne beállítani hogy ne csak 1 másodpercenként lehessen vágni?

Például itt elszeretném vágni? [link]

És ide dobja félre hogy csak itt vághatok! [link]



2015. aug. 12. 14:22
 1/3 anonim válasza:
én pro 11-et használok és abba századmásodpercenként lehet vágni az S-betüvel na meg amúgy nme látom hova dobna a két kép ugyanaz vagyis lehet hogy nemjó képeket rektál fel a kettő akárhogy nézem ugyanaz a száma is az meg minden!!!
2015. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom mire gondolsz a számlálóval. Ezt az s betűs tippet nagyon szépen köszönöm, így már tudok rendesen vágni!! Ment pacsi!!
2015. aug. 12. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem századmásodpercenként, hanem képkockánként. 1 másodperc = 30 képkocka.


Egyébként, a két kép valóban ugyanaz, ennyiből nehéz megítélni a problémádat. Próbáld meg esetleg az alapbeállításokat visszaállítani SV-ban, ha módosítgattál sok dolgot.

2015. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!