Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mafia 1 miért nem fut Windows...

Trevor. kérdése:

Mafia 1 miért nem fut Windows 10-en?

Figyelt kérdés
Elindítom, fehér képernyő és Mafia működése leállt. Nem a telepítővel van a gond, mert felraktam ugyanazt a régi gépemre, amin XP van, ott tökéletesen fut. Próbáltam XP kompatibilitást és futtatást rendszergazdaként, de nem segített. Mi lehet a megoldás?

2015. aug. 13. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

"Elindítom, fehér képernyő és Mafia működése leállt. Nem a telepítővel van a gond, mert felraktam ugyanazt a régi gépemre, amin XP van, ott tökéletesen fut. Próbáltam XP kompatibilitást és futtatást rendszergazdaként, de nem segített. Mi lehet a megoldás?"


mert talán xp-re írt játékról van szó? és kb vagy 10 éves a játék. erre írhatnám hogy a videó kazettát mért nem lehet bele tenni a dvd lejátszóba.. ha érted.

2015. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Cs 1.6 még régebbi és az tökéletesen megy. Amúgy köszi az "értelmes" választ...
2015. aug. 13. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Emberedre akadtál, pont most próbálgattam és Win 10-em van. Ki kell kapcsolni az élsimítást (Anti-aliasing). Esetleg még próbáld meg Windows XP módban futtatni és rendszergazdaként. Egyébként nálam még így is hibásan fut, az emberek széttárt karral mászkálnak és egyéb dolgok sem jól működnek. Ezek az én beállításaim:

[link]

2015. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Próbáltam a beállításaiddal: [link]

De még így is csak fehér képernyőt kapok. Játszhatnám régi gépemen is, de nem akarom, mert egyrészt az nem viszi el maxon, másrészt valamiért dropol azon FPS. Meg az még jobban fűt, mint a mostani gép.

2015. aug. 13. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Setup.exe-re is érvényesítsd ugyanazokat a futtatási beállításokat, különben nem lesz jó.
2015. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Ezer köszi, most már megy :D
2015. aug. 14. 02:04
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Nekem megy mindenféle átállítás nélkül is, csak a C: meghajtóra kell telepíteni!
2016. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!