Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van xbox classic emulátor ami...

Van xbox classic emulátor ami működik, és ha igen hol?

Figyelt kérdés
Van körülbelül 60 játékom sima xboxra, fight night round 2 és kb 50 játék még. A kérdés, hogy van-e sima xboxra létező emulátor, mert a sima xboxom elromlott sajnos.

2015. aug. 13. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs. Volt néhány próbálkozás, de mivel alig néhány tucat exkluzív cím van a gépre, érdeklődés hiányában hamar kifulladtak.
2015. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Áhh basszus! :S Még egy kérdés, ha vennék xbox 360-at, letöltött (nem megvett) sima xboxos játékok futnak rajta? Egyáltalán 360-on futnak sima xboxos játékok? Egyetlen játékkal játszanék csak, a fight night round 2-vel, nem értem PC-re miért nem adták ki..
2015. aug. 13. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok amik futnak vannak olyanok amik nem. Például a maffia 1 nem fut Xbox 360-on, de a Xbox Classicon kiadott GTA: San Andreas fut 360-on is.
2015. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, viszont az Xbox Classic-os Gta SA fut 360-on, de 360-ra kiadtak egy Hd verziót is. Ez ugyan nem ide tartozott... A neten lehet találni olyan listát amin rajta vannak az x360-on futó Classicos játékok.
2015. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Playstation 2-re kiadták, arra van jó emulátor ( [link]
2015. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Őőő, de rossz linket adtál. Én egyedül a fight night round2 nevű játékkal szeretnék játszani PC-n! :D De PC-re nem adták ki,az xboxom pedig 3 éve elromlott...
2015. aug. 13. 19:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok angolul! :S Ha leszednék egy ps2 emulátort, nem tudom hogy honnan szedjek le, melyiket, és milyet, egyáltalán hol az emulátor.
2015. aug. 13. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!