Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Winamp 3. 0-hoz honnan tudok...

Winamp 3. 0-hoz honnan tudok gen_msn-t, vagy MessengerAMP-ot letölteni?

Figyelt kérdés
Az újabb Winampok nem váltanak rögtön számot, hanem lefagy a gomb pár másodpercig, és olyankor felviszi a processzorhasználatot 100%-ra... A 3.0 tökéletes, viszont, ezzel kompatibilis MessengerAMP-ot nem találtam..
2010. márc. 9. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
5.572 Winamp+gen_msn (letöltve winamp.com-ról), WLM2009-cel nálam teljesen jól működik...
2010. márc. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Neked mondanak valamit a számok?

Nekem 3.0-hoz kell!!! Attól, hogy neked működik rendesen az új, attól nekem nem lesz jobb.

Bár próbáld ki úgy váltani, hogy épphogy elkezdődik, váltod a következőre, és ezt csináld vagy 30-ig! Ha egyből ugrik, akkor tökéletes, de gondolom, te nem váltasz ilyen gyakran, azért mondod, hogy tökéletes...

3,06GHz Proc. 1GB Mem.-al a gépem sem lassú, és a winamp 3.0 jó, az 5.0-tól már rossz.

2010. márc. 9. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!