Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A torrentem nem tud csatlakozn...

A torrentem nem tud csatlakozni a peerekhez, miért van ez?

Figyelt kérdés

Laptopot használok, már emgpróbáltam egy másikkal is letölteni, de ott sem indult el, sőt már csináltam egy új felhasználót, de ott sem sikerült mind ez. Nem értek túlságosan a számítógépekhez és a számítástechnikához, tehát örülnék, ha valaki lépésről lépésre el tudá magyarázni, hogy mi a teendő.

Előre is köszönöm!



2015. aug. 14. 09:53
 1/2 anonim válasza:

Nekem is pár nappal ezelőtt voltak problémák de ha sokat vársz előbb utóbb megtalálja.A torrent megállítása/újboli elindítása rohadtúl nem működik, tehát szerintem ne is próbáld.


U.i.: Tuti te is t-homos vagy.

2015. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerencsére már megoldottam, a jobb alsó sarokban rákattintottam egy kis háromszögre aztán pedig egy olyanra, hogy teszt futtatása és elindult...

Egyébként nem T-com :)

2015. aug. 28. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!