Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Spanyol "szöveg felolvasó"...

Spanyol "szöveg felolvasó" alkalmazást keresek. Pl. Van egy mondat, én rákattintok, ez elmondja (szép élő emberi hangon kéne! ), én pedig letöltöm a mintát?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy talkit nevű programom, az tud spanyolul is, ebben nem rá kell kattintani, hanem be kell írni (másolni) egy szöveget, és azt olvassa fel, nem tudom mennyire szépen, nem beszélek spanyolul.

*****


Milyen mintát?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Szia!

Köszi szépen!

Olyanra is gondoltam emellett (ezért írtam, hogy minta), ahol egy weblapon össze vannak gyűjtve mondatok, kérdések-válaszok, és azokat lehet lejátszani. Azért emberi hangon, mert a hangsúly is számít. Erre persze ott vannak a podcastok, de külön szedve könnyebb.


Üdv!

2010. márc. 11. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!