Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » érdemes frissíteni Win 10-re?

érdemes frissíteni Win 10-re?

Figyelt kérdés
Win 7-em van és most felugrott egy ablak, hogy még ingyen frissíthetek. Érdemes?
2015. aug. 14. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon vártam, szerintem nem éri meg. Számomra egy skinezett 8.1... Sőt... Állítólag megfigyelik, és csak 1 évig ingyenes. Aztán pénzért frissítgetheted... Amíg támogatják 8.1-et addig én azt használom, majd áttlépek Linuxra. Linuxot használom másodlagos rendszerként 6 éve, jobb mint az összes Windows.
2015. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit jelent, hogy megfigyelik?
2015. aug. 14. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:

#1.Ugyan ezt fogom tenni de én 7-et használok és 1 éve Linux-ot.

Kérdező:Az MS minden megtud rólad.

2015. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most nem tud mindent? Milyen monitorom van stb
2015. aug. 14. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha Windowsod van,akkor mindegy.DE nem ezt kell ezt a "megfigyelést" ennyire túl dramatizálni...Tessék jobban tájékozódni.


Kérdező...Tiszta telepítést javaslom ha nem szeretnéd több problémába ütközni! Ugyan is (nem mindig) de elő jöhet még hiba,bár nekem már most jobb mint a 8.1 volt..

Lényeg ne rá a rendszeredre frissítsd mert abba nem biztos,hogy lesz köszönet.Legtöbb bajt az okozza.

Kmspico és társaival aktiválható ha nem veszi meg az ember.

2015. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És még valami...Ami Microsoft az nem ingyenes.Ez se,nehogy azt hidd! Goggle,fórumok a te barátod is.
2015. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szükségét érzed, hogy új oprendszered legyen? Megfelel számodra a jelenlegi Windows 7? Van olyan funkció a Windows 10-ben, ami a 7-ben nincs, és neked szükséged lenne rá?

Ezen kérdéseket mérlegelve dönts.

Tovább tartsd szem előtt, hogy bizony adódhatnak problémák. Főleg most, a kezdeti fázisban, hiszen a MS szinte félkészen dobta piacra a Windows 10-et.


Én kipróbáltam, a felületét tekintve a Win8 sem tetszett, de ehhez képest még egy vasúti klozet is nagyobb vizuális élményt nyújt.


A "kémkedésről" meg sokan azt sem tudják, hogy mi után "kémkednek", csak félinformációkra alapozva terjeszti, amit a szájába adtak.

Persze, számomra sem lesz vonzó egy oprendszer, ami kvázi ellenőrizetlenül, a működéséhez nem szükséges adatokat továbbítgat, de az is igaz, hogy ezt azért nem úgy kéne beállítani, mint ha egy megszállott pszichopata leskelődne utánunk lépten-nyomon.


Továbbá a kötelező frissítés is eléggé visszás dolog. Persze, meg lehet kerülni, kicsit trükközve, de alapértelmezésben nincs választásod, amit azért jócskán bunkóságnak tartok.

2015. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!