Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha rootolom a telefonomat...

Ha rootolom a telefonomat akkor vissza tudom valahogy hozni a kitörölt képeket? Vagy valami más lehetőség van?

Figyelt kérdés

2015. aug. 15. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Kösd gépre, és Recuva programmal nézesd át az SD kártyát. Sok reményt ne fűzz hozzá, mert az ilyen flash memóriáknál ritkán működik a dolog, de hátha.
2015. aug. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget megpróbálom, egyébként sd kártyán voltak a képek ha az számít.
2015. aug. 15. 11:45
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
SD kártyáról már állítottam vissza törölt fájlokat Recuvával. Ha biztos(abb)ra akarsz menni, akkor kiszeded a telefonból és kártyaolvasoval dugod a gépre. Ha még biztosabbra, akkor nem Win alól próbálkozol, hanem pl. valamelyik Linuxszal...
2015. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hello. Ugyan ez a gondom nekem is. Eltüntek a képek és a zenék a telefonomról. Sajnos belső memoria. Nagyon fontos képek voltak. Huawei p9 lite 2016. A galéria mappábam volt egy letöltés mappa és onnan minden eltünt. Az egyik ismerösöm mondta hogy a mobilos chrome elmenti a letöltéseket a gmailbe de nem találom. Sajnos nem volt beállítva a google képekbe való mentés sem. Esetleg van ré mód ,hogy vissza hozzam ? Köszönöm a választ.
2018. júl. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!