Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most mi van miért miért...

Most mi van miért miért válaszolnak már?

Figyelt kérdés
Ellopták a Steam profilom! írtam a Supportnek de már 2 hete várom a válaszukat és semmi értem hogy sok dolgul van meg minden de hát akkóris másnak pár nap válaszolnak én meg itt kapok hülyét hogy 2 hetes semmi elkuldtem 1 képet paypallomról (arról utaltam) és le írtam mi tőrtén 1* magyarul aztám meg még angolul is és semmi menyi időn belül válaszolnak? akkinek volt hasonló esete az írja meg neki menyi idő volt hogy vissza kapta? steamját/skineit

2015. aug. 15. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Több tízezer olyan eset történik naponta, hogy valami hülyegyerek CS:GO skint akar eladni, és megadja a csalónak a Steam hozzáférését, utána meg jajgat, hogy ellopták/feltörték a fiókját. Az ilyenek miatt a normális esetekre nem marad kapacitás. Hetekbe is telhet a válasz.


Egyébként ha be van kapcsolva minden védelem (kettős szintű autentikáció, stb.), ki van zárva, hogy bárki is el tudja lopni az accountodat. Ahhoz meg kell szereznie a telefonodat és az e-mail hozzáférésedet is.

2015. aug. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hahaha, idióta. :3
2015. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: A kérdező, vagy a válaszoló?
2015. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jah én kérek bocsánatot -.-" az e-mailemen keresztül törtég fel.. :\ (am kösz a választ)..
2015. aug. 16. 00:17
 5/6 A kérdező kommentje:

beakartam lépni a steamomba és pff nem tok felmentem az email címemre és ott írta hogy bejelentkeztek másik gépről és persze megváltoztatták a kódot..

és ezzel sz#pok már 2 hete -.-" már a f#szom ki van vele :S

meg hogy lehet az hogy valaki még később is jelentette be őt átverték skinekel és úgy vesztete neki, 4 nap allat kapott választ..

2015. aug. 16. 00:22
 6/6 A kérdező kommentje:
am meg arra nem tudtok választ hogy tudok-e cs:go-val játszani mert az írja hogy küld 1 üzenetet az ellopott fiókra hogy engedélyeze a családi cuccost de ez el van lopva.. ezt nem lehet valahogy kikerülni ha más nem akk csak botok ellen játszok hmm?
2015. aug. 16. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!