Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok feliratkozni a...

Nem tudok feliratkozni a Windows 10 frissítésére, mert a Windows 10 beszerzése alkalmazás, amikor rányomok az értesítésre azonnal kilép, mintha csak a bezárásra kattintottam volna. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Valaki tapasztalta már ezt? Mit tehetnék vele? Nem nagyon szeretnék már várni, mert elég lassú a laptopom és újratelepítést szerettem volna véghezvinni, meg mindent leformázni,de rájöttem, hogy egyszerűbb lenne, ha inkább a Windows 10 beüzemelése során tenném inkább meg ezt, ezért ha valaki valami mást tudna ajánlani, vagy ezt megoldani, annak nagyon örülnék. A mediacreationtool nevű programot már próbáltam, de az folyton azt írja ki, hogy indítsam újra a gépet és próbáljam újra a Windows 10 telepítőjét. Ezt megtettem több alkalommal is, de ugyanezt a hibaüzenetet kaptam.

2015. aug. 15. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel meg nem eleg stabil a 10es igy ezzel nyugodtan varhatnal.

Ha mindenkepp ra ersz szorakozni akkor a tiszta telepites a javallot ha nem szeretnel tobb kellemetlenseget majd.Aktivalasra ott a kmspico stb.


De mint mondtam meg ra ersz vele,felkesz rendszerrol beszelunk...

2015. aug. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

media creation toolsal feltudod rakni a win 10et! De előtte nézd meg minden frissítés fent van e. videokártya drivere stb! Ha nincs telepítsd fel! eszközkezelőnél nézd meg! (nekem pl ezért nem települt fel először mert a videokari drivere nem volt fent mihelyst telepítettem gond nélkül feltelepült)

Másik az is fontos, hogy ha most win 7 32bites windowsod van akkor a 32bites win10et rakd fel. Ha 64bites akkor a 64biteset!

2015. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja és aktiválni csak úgy tudod ha fent vagy a neten!
2015. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!