Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A team fortress 2 nektek tetszik?

A team fortress 2 nektek tetszik?

Figyelt kérdés
Persze a trailerek alapján jónak tűnt, majd letöltöttem, végig csináltam a kiképzéseket, majd kipróbáltam multiban és csak meghaltam állandóan mindennel mindenhol. Később még a fejem is belefájdult a kiláthatatlan akcióba és az éktelen zajokba és ide oda ugráló képbe. 30 perc után kiléptem és kitöröltem. Szóval sztem szar!!! Mondjuk az össze ilyen quake szerű játék sztem egy kalap... Nekte mi a véleményetek???

2015. aug. 16. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szar, csak tudni kell játszani. Mindenki így kezdte mint te, de akik kitartóak voltak eljutottak arra a szintre hogy ne haljanak meg minden percben. Te is csak azért szarozod a játékot mert béna vagy benne.
2015. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem konkrétan bele fájdult a fejem na ezt hova teszed?
2015. aug. 16. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azzal a játékkal kezdtem először játszani és érdekes módon soha nem éreztem azt, hogy béna vagyok. Néhány év alatt eljutottam oda, hogy gond nélkül feljutok a lista tetejére egy 20 perc alatt. Válasz néhány pályát és ismerd ki őket, válasz egy kasztot és ismerd ki, ne váltogasd ezeket, új játékosként ez a lényeg.
2015. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem egy mai játék, régen játszottam vele, de akkor nagyon jól szórakoztam vele. Amikor náha láttam, ahogy tesóim nyomják nem keltette fel az érdeklődésem, de egy kisebb unszolás után kipróbáltam. Szerintem elég jól el lehet vele lenni, fontos a jó csapatmunka a pályák és a karakterek ismerete (mint ahogy sok hasonló játékban) azaz nem ötperces a téma. Nekem legjobban az a játékmód tetszett, amikor egy kis robbanós vonatot kell az ellenfél bázisára bekísérni. Hatalmas! De más módokat is tudtam élvezni. Nagyon sokat mondjuk nem játszottam vele, de biztosan nem rossz játék, ha ennyien szeretik. Az meg hogy neked nem tetszett (elsőre) az nem mérvadó és pláne nem ér meg egy "Gyakorikérdéses" vitatandó témát. Az ízlés szubjektív dolog és nem vagyunk egyformák. Amúgy meg a Quake-nek is megvan a maga varázsa és a 90-es évek végén nagyon is jó szórakozás volt (nosztalgiából néha még ma is felkukkantok a Quake Live-ra). A Team Fortress egyébként szerintem kicsit sem Quake-es (vagy csak nagyon picit).
2015. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És? 10000 oka lehet hogy megfájdult a fejed. Sok más játéknál előfordul ez ha nagyon unja valaki.
2015. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ott van még pl. a dodgeball, ami az egyik kedvenc játékmódom, igaz hogy nagyon sokat kell gyakorolni de ha már unod a lövöldözést, akkor nagyon jó.
2015. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon jó játék! Ne add fel... Kérj segítséget egy jó játékostól (vannak magyar szerverek).... Végül jó leszel vele ;) Nemem elhiheted...
2015. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!