Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ennek a PC-s játéknak a neve?

Roland4526 kérdése:

Mi ennek a PC-s játéknak a neve?

Figyelt kérdés
Nagyon régi játék már,kb 4-6 éves lehettem,sőt még annyi se amikor megkaptam az első gépemet,és egy majmos játék volt,annyira emlékszek,hogy minden pálya végén volt egy fő boss akit le kellet győzni,és az első pályán egy hóember volt(emlékszek mert féltem tőlle és mindig apum csinálta meg :P)meg totemeket kellet gyűjteni a vége fele,közben jöttek a pályán velünk szembe állatok vagy valami ilyesmik,meg akadályokat kellet ugrálgatni,az első pálya kezdésén egy jégszakadékon kellet átugrani,már vagy 5 éve keresem ezt a játékot,de sehol sem találom,akinek esetleg ezekből az információkbol sikerulne megtalálnia,örök hálámat adnám!

2015. aug. 16. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
És mikor voltál 4-6 éves? Ezt is leírhattad volna, hogy legalább az idejét meglehessen saccolni.
2015. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!